Altumare je cestovní agentura zaměřená na námořní jachting a plavbu na říčních lodích.

O nás

PŘEDSTAVENÍ ALTUMARE

ALTUMARE se specializuje od roku 2000 na pronájem plachetnic, katamaránů, motorových jachet a říčních lodí ve všech jachtařsky zajímavých oblastech světa. Navíc je ALTUMARE exkluzivním oficiálním distributorem katamaranů značky LAGOON a taky luxusních plachetnic CNB, nabídku doplňují superrychlé motorové čluny Technohull.

Ať už Vás zajímá dovolená na jachtě, chcete si pořídit jachtu, nebo hledáte zajímavou investici a uvažujete o koupi jachty nebo katamaranu pro charter,jste u nás správně. Poskytneme Vám profesionální komplexní služby. Od výběru lodě, po její specifikaci, financování, registraci a následný provoz. Díky vlastní základně v Řecku a síti partnerů po celém světě se umíme postarat o různé lodě majitelů s odlišnými prioritamią.

Za nejzajímavější chartrové destinace považujeme Řecko, Seychely, Karibik, Francouzskou Polynesii, Norsko, Estonsko, Skotsko, Kapverdy, Kanárské ostrovy, Azory ... Nabízíme především oblasti, které osobně známe a kde umíme zajistit nadstandardní služby, neváhejte se na nás obrátit s Vašimi požadavky včetně doporučení letenek, zajištění nákupu potravin na loď apod. 

Pořádáme flotilové plavby v Řecku a Karibiku, organizujeme testování katamaranů Lagoon na naší základně v Řecku, Ochutnávky jachtingu pro seznámení se s jachtingem a podmínkami v Řecku. 

Pro milovníky dobrého jídla a pití máme nachystané kulinářské plavby s renomovanými šéfkuchaři

Těšíme se na Vaše požadavky.