Altumare je cestovní agentura zaměřená na námořní jachting a plavbu na říčních lodích.

Jachtařské destinace

MADAGASKAR

Madagaskar je 4. největší ostrov na světě, dalo by se říci, že jde o mini-kontinent, vzdálený přes Mosambický průliv 400 km od Afriky, 600km od ostrovů Réunion a Mauricius. Jachtařská oblast se nachází na severozápadě, vyplouvá se z ostrova Nosy Be, zahrnuje ostrovy jižně od Nosy Be: Nosy Tanikely – Nosy Komba (ostrov lemurů) – Nosy Iranja – Nosy Radamas – Nosy Saba a ostrovy na severu: Nosy Mitsio - Tsara Banjina.
Na Madagaskaru se díky dlouhé izolaci od okolních pevninských bloků (asi 130 mil. let) vyskytuje velké množství organismů, které jsou vázány pouze na tento ostrov. Mezi ně například patří lemuři, které můžete spatřit na ostrově Nosy Komba. Nosy Komba je vulkán, vystupující z moře,souvisle pokrytý lesy. Na ostrově je boží klid, žádná auta ani motorky, nic.
Základna naší partnerské firmy se nachází v Le Cratere, asi 45 minut od mezinárodního letiště v Nosy Be, nedaleko od Hellville. Přístav je dostupný za přílivu i odlivu.
V Nosy be je na výběr pouze 1 plachetnice a 3 katamarány. Z plachetnic je to majitelská verze Sun Odyssey 379.  Z katamaránů Lagoon 39, Lavezzi 40 a Lagoon 450 s odolovačem a klimatizací.