Altumare je cestovní agentura zaměřená na námořní jachting a plavbu na říčních lodích.

Jachting pro firmy

Firemní plavby a jachtařské akce pro firmy

 A. Onassis: „...nejlepší přátele a obchody jsem získal na jachtě...“

Firemní regataV námořních velmocích patří jachting a firemní plavby k tradičním firemním aktivitám. U nás si jachting svoji cestu do firem teprve razí, i přesto má ALTUMARE s přípravou firemních plaveb bohaté zkušenosti.  Víme, že jejich organizace vyžaduje pečlivý přístup a blízká spolupráce se zadavatelem a pochopení jeho záměrů a představ je pro nás důležitá.

Zajišťovali jsme firemní plavby pro týmy šesti až stotřiceti  osob v různých částech světa a rozhodně se neomezujeme pouze na Chorvatsko.  Pořádali jsme neformální plavby i setkání top-managementu nadnárodních firem. Zabezpečovali jsme podmínky pro speciální plavby, při kterých se za pomoci psychologa podařilo odstranit bariéry mezi účastníky a nastartovat úspěšnou týmovou spolupráci.  Reference sdělíme na vyžádání.

Ochutnávka jachtingu pro firmy i jednotlivce

Posádka na akci Ochutnávka jachtingu Ochutnávka jachtingu seznámí nováčky se základy jachtingu a zkušeným jachtařům oživí teorii a poskytne zážitek ze svezení na atraktivní sportovní plachetnici.

Akce může být uspořádána jako jednodenní i vícedenní. Ve dvou dnech mohou zájemci dokonce získat i certifikát "RYA START YACHTING", který je prvním krokem k nejuznávanějšímu kapitánskému průkazu světa podle metodiky britské Royal Yachting Association (certifikát vydává Škola jachtingu NYS - RYA training center)