Altumare je cestovní agentura zaměřená na námořní jachting a plavbu na říčních lodích.

Aktuality

Aktualní | Archiv

"ZOOM IN" - Volvo Ocean Race muzeum v Alicante

Vloženo: 25.7.2016 17:24:33

"ZOOM IN"  je unikátní výstava ve španělském Alicante, která vám přiblíží to, co dělá Volvo Ocean Race tak výjimečné. Letecké a panoramatické fotografie nabízejí úplně jiný pohled na tento devítiměsíční a nejnáročnější Ocean Race na světě. Volvo Ocean Race je oslava neuvěřitelného talentu, schopností a oběti nejen kapitána a posádky, ale i "onboard" reportérů a dalších 25 reportérů na pevnině, kteří pracují ve dne a v noci, aby zachytili pro vás tyto neopakovatelné a unikátní momenty. 12. ročník startoval v Alicante 14. října 2014 a skončil v červnu 2015 ve švédském Göteborgu. Jachty upluly 38.739 mil. Příští ročník bude zahájen opět v Alicante na podzim 2017. Udělejte si výlet do historie tohoto velkého závodu! Malou fotoreportáž najdete zde.

ALTUMARE vás zve na start závodu Volvo Ocean Race do Alicante na podzim 2017. Zajistíme pro vás dopravu, ubytování a program na místě, včetně sledování startu závodu z moře.

NOVINKY: Jako  první  se do závodu přihlásil Team AkzoNobel, Dutch campaign s kapitánem Simeonem Tienpontem (Nizozemí), který se účastní již  potřetí na Volvo Ocean Race.

TRASA  2017-18 edition:
 

 


« Zpět na výpis aktualit