Altumare je cestovní agentura zaměřená na námořní jachting a plavbu na říčních lodích.

Aktuality

Aktualní | Archiv

3 PREMIÉRY LAGOON V CANNES

Vloženo: 24.8.2017 12:55:43

Na jachtařském veletrhu v Cannes firma Lagoon tradičně představuje novinky. Loni v Cannes proběhla světová premiéra modelu Lagoon SEVENTY 7. Pro letošní největší evropský jachtařský veletrh Lagoon chystá hned tři světové premiéry:
Lagoon 40, Lagoon 50 a SEVENTY 8.
Prestižní časopis MULTIHULLS-WORLD napsal o letošní účasti Lagoon v Cannes toto:
Už rok 2016 byl pro Lagoon velmi důležitý, protože v Cannes prezentovali úspěšnou novinku, model Lagoon 42 a především skvělý SEVENTY 7. Pro 40. ročník výstavy Yachting Festival v Cannes Lagoon znovu připravil tři nové modely, které budou k vidění i na dalších podzimních výstavách v různých koutech světa.
Lagoon 40  je dychtivě očekáván, protože o tuto kategorii katamaranů je obrovský zájem jak majitelů, tak charterových společností. Všichni se na nový katamaran rozumné velikosti velice těší. Lagoon 40 bude k vidění na jachtařských výstavách v Cannes i Barceloně.

Na dalších lodních veletrzích uvidíte světovou novinku, Lagoon 50. Podle dosavadních informací bude Lagoon 50 výborným rodinným katamaranem.
Ale novinkou, která se určitě objeví na titulních stránkách jachtařských časopisů, a o které se bude hodně mluvit, bude SEVENTY 8, motorová verze modelu SEVENTY 7. Trup se sériovým číslem 1 už byl v Bordeaux spuštěn na vodu, probíhá jeho testování na moři a pak se vydá na plavbu do Středomoří, aby byl začátkem září připraven k představení v Cannes.
Jako autorizovaný distributor Lagoon budeme v Cannes po celou dobu veletrhu a rádi zájemcům představíme nejen premiérové modely 40 a 50, ale i další: Lagoon 42, 450F, 52F a 630MY.

Neváhejte se zaregistrovat, abychom Vám mohli připravit vstupenky zdarma.


« Zpět na výpis aktualit