Altumare je cestovní agentura zaměřená na námořní jachting a plavbu na říčních lodích.

Aktuality

Aktualní | Archiv

Jachtařský veletrh Salon Nautico Barcelona

Vloženo: 21.9.2017 14:00:18

Po největším veletrhu na vodě v Cannes následuje v říjnu Salon Nautico Barcelona, která se koná 11.-15.10.2017 v marině Port Vell přímo v centru Barcelony.
Domluvte si s námi schůzku na výstavě jachet v Barceloně a zajistíme Vám vstupenky zdarma!
Port Vell je doslova pár kroků od známých míst a památek v centru Barcelony. Kromě asi 160 jachet na vodě bude více než 260 vystavovatelů prezentovat i doplňky, oblečení, vybavení pro mariny a další exponáty, které byste třeba v Cannes hledali marně. Veletrhu jachet v Barceloně se účastní hlavní výrobci s reprezentativním výběrem modelů.

Lagoon bude vystavovat dvě ze svých letošních tří světových novinek: Lagoon 40 a Lagoon 50 a navíc modely Lagoon 42, 450F, 52F a motorový Lagoon 630MY. Chybět bude jen Lagoon SEVENTY 8, která se už připravuje na plavbu přes oceán na výstavu ve Fort Lauderdale na Floridě v USA.
Výstava jachet v Barceloně není jediným lákadlem, kromě historických památek se můžete těšit na vynikající a levné jídlo, španělské tapas a sušená šunka chutnají v Barceloně výborně! Fanoušci legendárního fotbalového klubu FC Barcelona mohou navštívit oficiální obchod, který je pár metrů od výstavy jachet a 14.10. hraje FC Barcelona proti At. Madrid....
K tomu množství kulturních akcí a výstav, příjemné prodloužení léta atd., takže důvodů proč se do Barcelony vydat jistě najdete dost!
Těšíme se na setkání na Salon Nautico Barcelona.« Zpět na výpis aktualit