Altumare je cestovní agentura zaměřená na námořní jachting a plavbu na říčních lodích.

Aktuality

Aktualní | Archiv

Lodní výstava vícetrupých lodí v La Grande Motte

Vloženo: 26.3.2018 13:58:39

Milovníci a fandové vícetrupých lodí, katamaránů a trimaránů, nenechte si na zahájení sezóny ujít unikátní mezinárodní lodní veletrh na jihu Francie v La Grande Motte. 18.-22.4.2018. Pro představu, kde se veletrh koná - 25 km od Montpéllier, kam doletíte například s Air France, 200 km od Marseille, 200 km od historického města Carcassonne... Camarque je rozhodně působivým místem, nejen pro návštěvu lodního veletrhu, ale i na plavbu na říční lodi, výpravu za historií, přírodou, kde ještě žijí volně divocí koně, na jezerech a kanálech běžně vidíte růžové plameňáky a když k tomu přidáte unikátní vína a jedny z nejlepších ústřic, není o čem...

Vloni bylo na shlédnutí 60 modelů všech druhů katamaránů a trimaránů od těch nejmenších 7metrových až po 20metrové. Zastoupení, někdy i v plné řadě, měly největší výrobci katamaránů  Lagoon, Catana, Fountain Pajot, Leopard... Na veletrhu budete mít letos příležitost objevit věci, které nikde jinde na jednom místě neuvidíte. Nové modely lodí, originální nápady.

Lagoon bude vystavovat část z jejich výrobní řady - přímo na vodě uvidíte Lagoon 40, 42, 450S a 50.  Lagoon 40, 50 a Seventy 8 byly nominovány na vícetrupou lod roku 2018.


« Zpět na výpis aktualit