http://www.altumare.cz/
Sailing news 
12. 1. 2015

Novoroční Sailing news

Dobrý den, na základě Vašeho zájmu o zasílání informací ze světa jachtingu se Vám do rukou dostává další vydání Sailing news. Děkujeme za Váš zájem o naše služby a přejeme do roku 2015 hodně zdraví a štěstí!

Pokud by Vás zajímala témata, která jste v Sailing news nenašli, uvítáme Vaše náměty. Přejeme příjemné čtení.

ALTUMARE

Největší lodní veletrh v Evropě je za dveřmi

Logo nejvýznamnějšího Evropského  jachtařského veletrhu Boot Düsseldorf46. ročník nejvýznamnějšího jachtařského veletrhu v Evropě Boot Düsseldorf začíná 17.1.2015 a zúčastní se ho 1.600 vystavovatelů z celého světa. Brány veletrhu budou otevřeny každý den od 10 hodin a naposledy se uzavřou 25.1. v 18 hodin.

Pokud se chystáte veletrh navštívit a chcete poradit s cestovními plány, neváhejte se na nás obrátit, předáme Vám potřebné informace nebo cestu zařídíme.

Na veletrhu Boot nemohou chybět přední světové firmy. Největší světový výrobce katamaranů, Francouzská firma Lagoon, kterou ALTUMARE v ČR a SR zastupuje, představí v životní velikosti hned dva modely: Lagoon 39 a Lagoon 450. Rádi Vám oba katamarány představíme, ale objednejte si radši prohlídku předem na info@altumare.cz nebo na tel. +420 774 812 446 !

Nejlahodnější karneval světa bude v Benátkách

karneval v Benátkách 2015O letošním ročníku světově vyhlášeného karnevalu v Benátkách se mluví jako o "nejlahodnějším festivalu na světě" protože jeho tématem bude uznávaná Italská kuchyně. Každý z posledních ročníků karnevalu měl svoje hlavní téma a letošní spojení s kvalitní Italskou gastronomií slibuje atraktivní zážitek všem účastníkům. 

Pokud byste se karnevalu v Benátkách rádi zúčastnili, v dalším textu se dozvíte jaká lákadla tam na Vás letos čekají i jak se do Benátek na karneval vydat třeba na palubě pronajaté říční lodi.

Superjachty CNB na veletrhu v Düsseldorfu

CNB Bordeaux 60 je nejmenší megajachtou, kterou loděnice CNB kdy vyrobilaVíte v čem je rozdíl v konstrukci sériových jachet a megajachet? Je rozdíl jenom ve velikosti, nebo i v uspořádání interiéru, agregátů a dalších zásadních parametrech? Přijeďte se na veletrh Boot v Düsseldorfu přesvědčit na vlatní oči! Představíme Vám Bordeaux 60 - domluvte si termín!

Společnost CNB (Construction Navale Bordeaux) vznikla v roce 1987 v Bordeaux na základech loděnice Chantiers et Ateliers du Sud-Ouest, která už v roce 1911 postavila pětistěžník France II, největší plachetnici všech dob. CNB se specializuje na výrobu zakázkových a polosériových megajachet a ALTUMARE ji od roku 2014 zastupuje v ČR a SR. Na Boot Düsseldorf představí CNB nejmenší megajachtu, kterou kdy vyrobila - velmi úspěšnou polosériovou plachetnici Bordeaux 60, zamluvte si prohlídku předem na info@altumare.cz nebo na tel. +420 774 812 446.

Flotilová plavba - minimum starostí, maximum zábavy

Flotila Altumare - party na PerdiceTřetímu ročníku Flotily ALTUMARE jsme věnovali speciální vydání říjnového Newsletteru. Pokud účast zvažujete, doporučujeme naváhat a objednat co nejdříve jachtu i letenky (které máme aktuálně k dispozici už za cenu od 120 EUR obousměrně vč.poplatků a zavazadla 10kg!).  Velký zájem je o katamarany Lagoon 380, které jsou již na období Flotily téměř vyprodané.

Kouzlo Flotily spočívá v tom, že se díky asistenci organizátorů můžete věnovat jachtingu i poznávání nových lidí a míst a starosti nechat na pořadatelích. Flotila není sportovní plavbou, denní etapy jsou krátké, aby zbylo dost času na koupání a další aktivity. Na přání účastníků poslední Flotily bude pro rok 2015 zařazen volný den bez přesunu na další kotviště. Pro Flotilu 2015 máme připraveny dva scénáře.

Kurz sportovního jachtingu Adrease Hanakampa

Kurz Sprotovního jachtinguKurz je určen pro všechny jachtaře, kteří chtějí plout rychleji a lépe a posunout své jachtařské znalosti a dovednosti na novou rovinu pod vedením profíků. Kurz připravil a vede olympijský závodník Andreas Hanakamp, kapitán Volvo Ocean Race a v roli trenérů se objevují i další osobností světového jachtingu. Kurz sportovního jachtingu není určen jenom závodním jachtařům, ale všem  jachtařům, kteří se touží zdokonalit v ovládání jachty a získat schopnost plout nejen rychleji, ale i bezpečněji.

Nový termín pro Kurz Sportovního jachtingu: 9-12.4.2015 ve Slovinsku

Kurz sportovního jachtingu ideálně navazuje na individuální tréninkové plavby na plachetnicích Seascape na Brněnské přehradě, které budou znovu v nabídce od jara 2015.

Fotky z minulých kurzů si můžete prohlédnout na webu Altumare.

Ochrana soukromí

Respektujeme Vaše soukromí a pokud si nepřejete Sailing News dostávat, stačí když na adresu info@altumare.cz odešlete email s předmětem NE NEWS.

 Pokud chcete přihlásit e-mailovou adresu k odebírání Sailing News, zašlete na adresu info@altumare.cz mail s předmětem ANO NEWS.

© 2015 ALTUMARE