http://www.altumare.cz/
Sailing news 
30. 9. 2016

ALTUMARE Sailing news

Dobrý den,

na základě Vašeho zájmu o zasílání aktuálních jachtařských informací dostáváte další vydání Sailing News, kterými Vás informujeme o zajímavostech ze světa jachtingu a o novinkách v naší nabídce. Tentokrát se zaměřujeme na first moment charter, podzimní jachtařské akce ALTUMARE, premiérovou prohlídku Lagoon Seventy7, plavby s výukou freedivingu v Karibiku a zapomenuté Azory.

Příjemné čtení přeje ALTUMARE

FIRST MOMENT NA CHARTER ZE ZÁKLADNY ALTUMARE

Základna ALTUMARE, Olympic marina LavrionObjednávky pronájmů lodí na sezónu 2017 již přicházejí a pokud chcete vybírat z atraktivních lodí za atraktivních podmínek, je správná doba pro objednání charterů na příští sezónu. Pro jachty z naší základny v Olympic marině v Lavriu u Atén nabízíme s 15% slevou first moment při objednání do 30.10.2016 a navíc WiFi po dobu plavby zdarma. Hydra, jedno z atraktivních míst pro jachtaře, je v dosahu denní plavby z Olympic mariny. Navíc dle možností vyhovíme nestandardním požadavkům na 10denní plavby apod.
Hydra, jedno z atraktivních míst pro jachtaře v dosahu denní plavby z Olympic mariny
Olympic marina je snadno dostupná z letiště v Aténách, kam létá za skvělé ceny Ryanair z Bratislavy a Aegean Air z Prahy a Vídně. Z Lavria je to asi 25nm na Aeginu, 35nm na Hydru a 60nm na Mykonos, takže máte možnost zvolit oblast plavby, která nejlépe vyhoví vašim představám. Je málo míst na světě, které nabízí v dosahu denní plavby tak variabilní jachtařské podmínky. Nabídka katamaránu: Lagoon 380 (2009) - cena na týden v květnu 3800 EUR - 570 EUR = 3230 EUR, plachetnice Hanse 370 (2008) - cena 2200 EUR - 330 EUR = 1870 EUR

Těšíme se na Vás v Olympic marině v Řecku!

PODZIMNÍ PLAVBY A AKCE S ALTUMARE

Tetování Lagoon v ŘeckuJachtařská sezóna ještě zdaleka nekončí, proto jsme pro Vás připravili několik podzimních plaveb a akcí na prodloužení léta:

12.-16.10.2016 Salon Nautico Barcelona - významný jachtařský veletrh s jachtami vystavenými na moři v marině Port Vell přímo v centru Barcelony.

28.-29.10.2016 Testování katamaranů Lagoon - dvoudenní unikátní testování katamaranů Lagoon 380, 400 a 450 na základně ALTUMARE v Olympic marině v Řecku.

30.10.-5.11.2016 DELFYní flotila v Řecku - atraktivní plavba s prohlídkou antických památek a s profesionálním mořským biologem na palubě.

PREMIÉROVÁ PROHLÍDKA Lagoon SEVENTY 7

Největší sériově vyráběný katamaran Lagoon SEVENTY 7 měl světovou premiéru v září na výstavě jachet v Cannes a byl současně největším katamaránem na výstavě. O jeho vývoji a výrobě jsme vás průběžně informovali. Rozhovor s námořním architektem Marcem Van Peteghemem ze studia VPLP, který SEVENTY 7 stejně jako ostatní modely Lagoon konstruoval, přinese časopis YACHT.
Protože SEVENTY 7 budí obrovský zájem a není snadné se na jeho prohlídku dostat, pozvali jsme do Cannes Libora Špačka, kterého znáte jako tvůrce dokumentárních filmů Escape To Nature, aby pro nás připravil videoprohlídku modelu SEVENTY 7. Podívat se na ni můžete na YouTube ALTUMARE. Další možnost  prohlédnout si Lagoon SEVENTY 7 budou mít návštěvníci veletrhu v Salon Nautico Barcelona od 12. do 16.10.2016, kam Vás zveme.  Pokud si s námi předem domluvíte termín návštěvy stánku Lagoon, předáme Vám vstupenky na veletrh zdarma.

 

FREEDIVING V KARIBIKU S MISTRY SVĚTA

V příštím roce plánuje ALTUMARE v pořadí již druhou 14denní plavbu v Karibiku, s vyplutím z francouzského Martiniku v termínu od 18.3.-1.4.2017. Plavba bude doplněna unikátním doprovodným programem. Na společné plavbě budete mít možnost seznámit se s freedivingem a zapotápět se přímo s těmi nejlepšími ve freedivingu na světě. Vendy a Petr z Ocean Devils vybojovali v září na mistrovství světa v Kalamatě stříbrnou a zlatou medaili. GRATULUJEME a těšíme se na naši další spolupráci při plavbách v exotice.

Na plavbě z Martiniku budete mít příležitost ihned získané dovednosti ve freedivingu použít na objevování podmořského karibského ráje.

 

PRODLUŽTE SI LÉTO - ŘÍČNÍ LODĚ S 35% SLEVOU V ŘÍJNU

Máme pro Vás dobrou zprávu! Prodlužte si léto plavbou na říční lodi s 35% slevou v říjnu. Akce začíná právě dnes a  rezervovat je potřeba nejpozději do 3 října. Sleva platí pro jednohvězdičkové až čtyřhvězdičkové lodě pro všechny odjezdy v říjnu v roce 2016. Nabídka je platná pro všechny destinace a minimální délka pobytu jsou 3 noci.
Nezáleží na tom, jestli chcete jet jako pár, s rodinou nebo s přáteli. Máme tu správnou loď pro každého! Využijte této příležitosti a dopřejte si krásný pobyt na palubě lodi.

 

 

AZORY SE SAILAZORES

1300 km na západ od pevninského Portugalska, daleko v Atlantském oceánu, leží devět ostrovů, proslulých nádhernou sopečnou krajinou, bohatou flórou a poklidným životem. Kdysi divoké a odlehlé Azory jsou nyní oblíbeným cílem jachtařů, zejména na cestě z Karibiku, ale objevovat krásy ostrovů můžete i s vypůjčenou chartrovou lodí. Naše partnerská firma má základny v marině Horta na ostrově FAIAL, v marině Ponta Delgada na ostrově SAN MIGUEL a od března 2017 otevírají třetí bázi na ostrově TERCEIRA v marině Angra Do Heroismo. Na ostrovy se dostanete denními přímými lety z Lisabonu a Oporta s leteckými společnostmi Azores Airlines, TAP-Air Portugal a Ryanair, Air Berlin z Dusseldorfu.

Ochrana soukromí

Respektujeme Vaše soukromí a pokud si nepřejete Sailing News dostávat, stačí když na adresu info@altumare.cz odešlete email s předmětem NE NEWS.

Altumare news Vám byly zaslány na základě Vašeho zájmu o zasílání aktuálních jachtařských informací.

© 2016 ALTUMARE