http://www.altumare.cz/
Sailing news 
3. 3. 2017

ALTUMARE Sailing news

Dobrý den, na základě Vašeho zájmu o zasílání aktuálních jachtařských informací dostáváte do rukou další vydání Altumare Sailing News, kterými Vás informujeme o zajímavostech ze světa jachtingu a o novinkách v naší nabídce. Tentokrát Vás rádi pozveme na jachtařský veletrh v Tullnu, seminář Yacht-Pool a letní flotilu v Řecku.

Příjemné čtení přeje ALTUMARE

LAGOON SEVENTY 8 na Boot Tulln??!!

Největší motorový katamarán LAGOON SEVENTY 8  na výstavě Boot Tulln??? Samozřejmě že ne, světová premiéra této motorové "sedmdesátosmičky" je ohlášena na výstavu v Cannes, která se letos koná 12.-17.9. Pokud Vás zajímají jachty, neměli byste v Cannes chybět, všechny loděnice tam představují celé modelové řady i světové premiéry. Na výstavě Boot Tulln, která byla včera zahájena a potrvá do neděle, je sice vystaveno nejvíc lodí ze všech veletrhů, které se v blízkém okolí konají, ale s opravdu velkými veletrhy pořádanými u moře (zejména Cannes a Barcelona) se to vůbec nedá strovnat. 

Pokud cestu do Tullnu o víkendu plánujete, můžete využít náš Voucher, který ve spolupráci s jachtařskou pojišťovnou YACHT-POOL každoročně nabízíme a který si u pokladny veletrhu vyměníte za vstupenku zdarma. O víkendu v Tullnu budeme, tak pokud se chcete dozvědět o novinkách u Lagoon, promluvit si o možnostech charter-managementu nebo jachtařském pojištění od YACHT-POOL, sjednejte si s námi schůzku buď při vyplňování Voucheru na vstupenku, nebo na info@altumare.cz. Rádi se s Vámi sejdeme a zajistíme Vám přednostní prohlídku zajímavé novinky mezi plachetnicemi More 55 i prohlídku modelu Lagoon SEVENTY 8. Neváhejte nás kontaktovat!

Letní flotila ALTUMARE: 15.-22.7.2017

Autorem loga ALTUMARE flotily je Rosťa PospíšilLetní flotila ALTUMARE vypluje z Olympic mariny v Řecku 15.7. 2017 Doprovodnou lodí bude nejnovější přírůstek do rodiny katamaranů Lagoon, letos představený a velmi úspěšný model Lagoon 42, který už získal řadu ocenění jako nejlepší katamaran roku a je nominován i na nejlepší evropskou jachtu roku. Účastníkům flotily nabídneme prohlídku i svezení na tomto katamaranu, který je mimořádně prostorný a rychlý, jak ukazuje video z plavby z Miami Boat Show na Bahamy kdy Lagoon 42 dosáhl rychlosti 16 uzlů. 

Pro zájemce o účast na ALTUMARE flotile 2017 jsme vybrali následující jachty pod naší správou:  Sun Odyssey 36i (3 kajuty),  Hanse 370 (3 kajuty), Lagoon 380 (4+2 kajuty), Lagoon 400 (4+2 kajuty),  Lagoon 450 (4+2 kajuty)
Trasa ALTUMARE flotily bude přizpůsobena počasí, abychom se pohybovali v místech s větrem pokud možno do 20kn. Bude cílena do míst, která účastníci flotil zatím nenavštívili a jsou vhodná pro program flotily zaměřený na degustace místních vín a lokálních produktů, ale i na poznávání památek a sportovní vyžití.

Pokud máte o účast na flotile zájem, vyžádejte si nabídku na pronájem některé z nabízených jachet, případně pronájem kajuty na info@altumare.cz

YACHT POOL Sailing Day 1.4.2017

YACHT POOL Společnost YACHT POOL, která se specializuje na jachtařské pojištění, pořádá další ročník setkání jachtařů za účasti kvalitních přednášejících:
Richard Konkolski, kterého je asi zbytečné představovat... Dr. Friedrich Schöchl, zakladatel společnosti YACHT POOL a specialista na námořní právo, kterého asi znáte z veletrhů v Düsseldorfu a Tullnu nebo z časopisů jako autora článků o problematice pojištění, dále přijede i Jack Surija, CEO YACHT POOL Chorvatsko a zakladatel standardů v charteru v Chorvatsku a opět bude přítomen i
jachtař a horolezec Vladimír Porvazník.
Stručné shrnutí loňského setkání jste si mohli  přečíst na stránkách časopisu
MyBoat.
Bližší informace a přihlášky k účasti najdete na webu
YACHT POOL

Ochrana soukromí

Respektujeme Vaše soukromí  a pokud si nepřejete Sailing News dostávat, stačí když na adresu info@altumare.cz odešlete email s předmětem NE NEWS.

Altumare news Vám byly zaslány na základě Vašeho zájmu o zasílání aktuálních jachtařských informací.

 

© 2017 ALTUMARE