http://www.altumare.cz/
Sailing news 
25. 8. 2017

ALTUMARE Sailing news

PŘICHÁZÍ SEZÓNA LODNÍCH VELETRHŮ! Je tu skvělé období, kdy máme příležitost objevovat nové lodě, nové myšlenky, nové koncepty a design námořních architektů. Sledovat neotřelé nápady výrobců jachet a v neposlední řadě technických novinek zpříjemňujících plavbu. Ale období lodních veletrhů je také jednou z možností osobních setkání, diskuzí nad nastávajícími plavbami našich klientů, sdílení zážitků z plaveb minulých a plánování, kam se vypravit. Pro plánování do budoucna jsme pro Vás v tomto čísle připravili mozaiku praktických informací o "zimních karibských destinacích" .

Příjemné čtení přeje ALTUMARE!

NEJVĚTŠÍ VÝSTAVA JACHET UŽ ZA DVA TÝDNY

Letošní 40. ročník Yachting festival se koná 12.-17.9.2017 v Cannes.
 
Otevírací doba je každý den od 10 do 19h, v pátek do 22h a v neděli do 18hod. 
Páteční večer bývá unikátní příležitostí prohlédnout si osvětlené jachty po setmění v příjemné party atmosféře nebo se projít po molech se sklenkou šampaňského v ruce a s krásným výhledem na osvětlenou katedrálu...
Vstupenka stojí na místě 19 EUR, v předprodeji 15 EUR, ale pokud si domluvíte s ALTUMARE na veletrhu schůzku, zajistíme Vám vstupenky zdarma!
 
Na loňském rekordním 39. ročníku Yachting festival v Cannes bylo vystaveno více než 600 jachet, z toho téměř 200 světových novinek!
 

3 PREMIÉRY LAGOON V CANNES

Na jachtařském veletrhu v Cannes firma Lagoon tradičně představuje novinky. Loni v Cannes proběhla světová premiéra modelu Lagoon SEVENTY 7. Pro letošní největší evropský jachtařský veletrh Lagoon chystá hned tři světové premiéry:
Lagoon 40, Lagoon 50 a SEVENTY 8.
Prestižní časopis MULTIHULLS-WORLD napsal o letošní účasti Lagoon v Cannes toto:
Už rok 2016 byl pro Lagoon velmi důležitý, protože v Cannes prezentovali úspěšnou novinku, model Lagoon 42 a především skvělý SEVENTY 7. Pro 40. ročník výstavy Yachting Festival v Cannes Lagoon znovu připravil tři nové modely, které budou k vidění i na dalších podzimních výstavách v různých koutech světa.
Lagoon 40  je dychtivě očekáván, protože o tuto kategorii katamaranů je obrovský zájem jak majitelů, tak charterových společností. Všichni se na nový katamaran rozumné velikosti velice těší. Lagoon 40 bude k vidění na jachtařských výstavách v Cannes i Barceloně.

PREMIÉRA CNB 66 V CANNES

CNB 66  je odborným tiskem očekávána jako největší jachta, kterou by měl snadno zvládnout za všech situací jenom manželský pár. Přitom by měla nabízet mimořádný komfort, diskrétní luxus v podpalubí a vynikající plavební vlastnosti pro dlouhé plavby. 

CNB 66 trup č. 1 už byla spuštěna na vodu a po nezbytném testování a ladění všech systémů bude představena právě začátkem září v Cannes.
Cedric, kapitán první CNB 66 o svých pocitech za kormidlem prozradil: “Kromě designu, který podtrhuje výkonnost a styl CNB 66 má tato jachta úžasné plavební vlastnosti, na kormidle je velmi citlivá a přesná. Veškeré manévry jsou skutečně jednoduché, přispívají tomu přední i zadní manévrovací motory."

EXOTIKA 2018

Pokud se letos chystáte prodloužit si jachtařskou sezónu i v zimě, máme pro vás připravené praktické informace o dostupných letenkách, zásobování lodí na místě a mnoho jiných postřehů.  Začněme francouzskými zámořskými departmenty: MARTINIQUE, GUADELOUPE A ST. MARTIN. Do těchto destinací jsou k dispozici vůbec nejlevnější letenky s Air France s přestupem v Paříži. Při cestě na Martinique a Guadeloupe musíte počítat v Paříži s přesunem z letiště Charles de Gaule na letiště Orly, při odletu na St. Martin letiště neměníte. Letiště Princess Juliana na francouzsko-holandském ostrově St. Martin se řadí k nejextrémnějším na světě, patří k atrakcím turistů. Cena letenek do všech těchto destinací začíná již na 14500 Kč. Můžete navíc cestovat na občanský průkaz. Kvalitně a za rozumnou cenu si zazásobíte vaši loď potravinami a nápoji té nejlepší kvality, skoro jako v metropolitní Francii. Kromě francouzských vín zde můžete ochutnat mnoho druhů místního rumu. Přehled značek je výmluvný - Clément, La Mauny, J.M., St-Etienne, Trois Rivières, Neisson, St-James. Clément vyrábí i likér Crème de rhum vieux - výborný do kávy a na dezerty.

Ochrana soukromí

Respektujeme Vaše soukromí  a pokud si nepřejete Sailing News dostávat, stačí když na adresu info@altumare.cz odešlete email s předmětem NE NEWS.

Altumare news Vám byly zaslány na základě Vašeho zájmu o zasílání aktuálních jachtařských informací.

 

© 2017 ALTUMARE