http://www.altumare.cz/
Sailing news
16. 11. 2017

ALTUMARE Sailing news

ZIMNÍ SEZÓNA V KARIBIKU A EXOTICE ZAČÍNÁ! Sezóna jachtařských veletrhů pokračuje, v prosinci se můžete vydat do předvánoční Paříže, ale mnohem více lodí a zajímavostí uvidíte v lednu na největším evropském jachtařském veletrhu v německém Dusseldorfu.

I když Vánoce jsou "až" za víc než měsíc, právě teď je správná doba na rozhodnutí o charteru pro letní sezónu 2018. Rádi Vám zpracujeme individuální nabídku, ať se nemusíte probírat rezervačními systémy různé kvality. Stačí když nám sdělíte svoje preference na info@altumare.cz nebo telefonicky na 774 812 446

WARM UP IN WINTER! Ohřejte se v zimě!

Ohřejte se v zimě na Seychelách, v karibských destinacích - na Guadeloupu, Martiniku, Svaté Lucii nebo třeba na Grenadě, v Thajsku, v Malajsii, na Bahamách, v Portoriku, na Kubě ...

ZIMNÍ JACHTAŘSKÁ SEZÓNA ZAČÍNÁ! Ve všech destinacích máme pro vás speciální nabídky! Kromě již notně vyprodaného Karibiku nabízíme katamarány i plachetnice všech velikostí i s nadstandardní chartrovou výbavou, která se postupně začíná stávat standardem. V Karibiku je k pronájmu již velké množství katamaránů s odsolovačem, solárními panely, s mražákem, generátorem, přívěsným člunem s 10-20 HP motorem, radarem... Dále přibývá možností sportovního vyžití od paddleboardů, po mořské kajaky, vodní lyže ve spojení s člunem s výkonným přívěsným motorem, zapůjčení rybářského prutu...

Vánoční dárek pro kapitány: S jistotou za kormidlem katamaranu

Online v češtině se můžete seznámit s ovládáním katamaranu v e-learningovém projektu, který LAGOON doporučuje všem majitelům katamaranů.
V získávání informací v češtině můžete postupovat svým tempem, kdykoli můžete odejít a vrátit se zpět, kde jste skončili. Informace si můžete vytisknout a vzít s sebou na katamaran, nebo se k nim kdykoli online vrátit.
Přístup můžete sobě, nebo jako dárek snadno objednáte vyplněním údajů v našem formuláři, na základě kterého Vám zašleme fakturu a další informace.
A samozřejmě se můžete přímo zaregistrovat na stránkách NauticEd, která je vedoucí společností v oblasti online vzdělávání a kurzů pro jachtaře a kde najdete informace i v dalších jazycích.
A nebo se s námi můžete poradit na info@altumare.cz resp. na tel. 774812446

FLOTILA ALTUMARE: 14. - 21.7.2018

Tradiční flotila ALTUMARE má pro rok 2018 připraveny dvě nové a atraktivní trasy.
Hlavní rozhodnutí je ale na Poseidonovi, tak jako tomu bylo i v minulých ročnícich. Cílem flotily je totiž především pohodová plavba po pěkných místech za dobrých podmínek a v příjemné společnosti, nikoil polykání mil za každou cenu, ani závodění.
První trasa vede z naší základny v
Olympic marině
v Lavrio u Atén do málo známého zálivu Argolicos, ze kterého většina jachtařů zná v lepším případě turistická místa Spetses a Porto Kheli. Hned za nimi jsou však nádherné zátoky na koupání i historická města mimořádného významu jako například Nafplio. Cesta do Argolského zálivu navíc vede přes atraktivní ostrov Hydra.

Zimní kurzy na Tenerife

Zimu nemusíte strávit jen na lyžích nebo u krbu.

Zatímco v tuzemských zeměpisných šířkách totiž padá sníh a mrzne, na Kanárských ostrovech se můžete naplno oddávat jachtingu. Cesta letadlem přitom rozhodně nepatří k vyčerpávajícím, a to ani časově (trvá zhruba okolo pěti hodin), ani finančně.Dorazíte do oblasti stabilních pasátových větrů od 10 do 30 uzlů (znalci místních podmínek vědí), kde při příjemných 20-25 stupních Celsia (moře má kolem dvaceti) můžete jako bonus obdivovat scenérii sopečných trojtisícovek, útesů a pláží, které berou dech.

Partner ALTUMARE, Škola jachtingu NYS ve spolupráci s Canary Sail zde pořádá všechny typy RYA kurzů (http://www.skolajachtingu.cz/cz/kurzy-rya/), od Kompetentní posádky až po Yachtmaster, i kondiční plavby (http://www.skolajachtingu.cz/cz/plavby/kondicni-plavby-na-kanarskych-ostrovech/), na nichž máte možnost se jednoduše pod dohledem kvalifikovaného instruktora seznámit s oceánským jachtingem. Ten správný typ jachtařské dovolené pro Vás si můžete vybrat na stránkách Školy jachtingu (http://www.skolajachtingu.cz/cz/aktuality/zimni-kurzy-na-tenerife/) nebo v případě individuálních požadavků napište na info@skolajachtingu.cz.

Ochrana soukromí

Respektujeme Vaše soukromí a pokud si nepřejete Sailing News dostávat, stačí když na adresu info@altumare.cz odešlete email s předmětem NE NEWS.

Altumare news Vám byly zaslány na základě Vašeho zájmu o zasílání aktuálních jachtařských informací.

© 2017 ALTUMARE