Altumare je cestovní agentura zaměřená na námořní jachting a plavbu na říčních lodích.

poprve_na_ricni_lodi

EXTRAS - PRONÁJEM KOL, RYBÁŘSKÉHO PRUTU ...


Kromě základních služeb si můžete v rámci pronájmu lodi doobjednat řadu služeb a výhod. Např. pronájem kol nebo rybářských prutů, balíčku s potravinami nebo drogérií, pozdější ukončení plavby atd....

 

 

 

 Navíc si můžete doobjednat:

 

 

kola, plynový gril (grilování na dřevěném uhlí je zakázáno podél většiny toků), lucerna, čistící prostředky

 

I v případě, že už máte rezervovanou loď, můžete si doobjednat doplňkové služby a vybavení kdykoliv před odjezdem.

 

 

 

 

Prioritní nalodění & Pozdější vylodění

 

Využijte maximálně čas vaší dovolené a využijte služby Prioritního nalodění nebo Pozdějšího vylodění. Běžně jsou lodě k dispozici od 16:00 a je třeba je vrátit do 9:00! Můžete si ale zajistit nalodění už mezi 11:00-12:00, případně od 14:00!! A vrátit loď můžete až do 12:00. Prosím informujte se u prodávajícího na tuto možnost, v některých případech se může stát, že tuto službu nemůžeme nabídnout.

 

 

 

Potraviny

 

Využijte možnosti objednat si potraviny pro vaší plavbu přímo na loď. Tato služba je zvlášť vhodná, pokud nejedete do přístavu autem, nebo přijedete až v době, kdy jsou zavřené supermarkety. Tato nabídka neplatí pro všechny základny, pro podrobnější informace se obraťte na zprostředkovatele. Balíčky je třeba objednat nejpozději 7 dní před vyplutím.

 

 

Starter Pack – obsahuje vše co potřebujete pro svůj první večer a první ráno na palubě:

 

 

olivový olej, kuchyňské utěrky, alobal, sůl, pepř, čerstvou kávu, croissany (vakuově balené), máslo, mléko, chléb, cukr, džem, a 1 balíček sušenek, 2 láhve tuzemského vína, 1 láhev coly, brambůrky, 6 plechovek piva, 1 láhev limonády, slané sušenky, 6 lahví vody, 1 láhev džusu, arašídy.

 

 

 

Sundowner pack – balíček obsahuje vše, co je třeba pro první večer na palubě:

 

2 láhve tuzemského vína, 1 láhev coly, brambůrky, 6 plechovek piva, 1 láhev limonády, slané sušenky, 6 lahví vody, 1 láhev džusu, arašídy.

 


Balíček čistících ekoproduktů

 

Prosím pomozte zachovat čisté vodní toky i pro budoucí generace a objednejte si balíček 

 

ekologické drogerie, který obsahuje dezinfekční sprej, kuchyňský čistič, čistič na nádobí, houbu a zápalky. 

 

 

 

 

 

 

Úklidová služba

 

Pokud nechcete trávit konec dovolené úklidem lodi, zajistěte si úklidovou službu, která vše vyčistí za vás. Cena závisí na typu a velikosti lodi a pohybuje se od 75 do 145 EUR.


 

 

Zapůjčení kol

 

Krásy okolo řeky nebo kanálu můžete obdivovat i v sedle kola. A nemusíte si vozit vlastní. Je možné zapůjčit klasická kola, terénní, dětská kola, případně i přívěsná dětská kola. Na některých základnách jsou k dispozici i dětské sedačky a cyklistické helmy, pokud si zapomenete dovézt vlastní.

 

Cena za kolo je okolo 7 EUR/ den


 

 

Barbecue plynový gril a lucerna

 

S Barbecue grilem si můžete užít místní speciality na grilu a na vaší palubě. Gril se připevňuje k zábradlí lodi. Venkovní led lucerna navíc dodá vašemu grilování skvělou atmosféru. Gril je ideální pro 8 osob, dodává se se dvěma plynovými lahvemi, které by měly vystačit na celý týden. Pokud budete potřebovat další je možné je dokoupit v supermarketu.

Grily jsou součástí vybavení některých komfortnějších lodí


 

Pro letní nebo slunečné dny je možné zapůjčení slunečníku nebo polštářů na horní palubu, pro pohodlnější opalování.


 

 

 


 

Wifi

 

Pro mnohé nepostradatelné spojení nabízí 3G Mini router. Využívá mobilní sítě Orange Mobile Broadband, takže tam,kde je tato síť dostupná, můžete se připojit k internetu. Každý router může mít připojených maximálně pět zařízení v jednu chvíli. K dispozici je pouze ve Francii.