Altumare je cestovní agentura zaměřená na námořní jachting a plavbu na říčních lodích.

Prodej lodí

Katamarany LAGOON

Logo výrobce katamaranů LAGOON

logo společnosti ALTUMARE - autorizovaného distributora katamaranů LAGOON

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ALTUMARE jako jediný autorizovaný distributor katamaranů LAGOON pro Českou a Slovenskou republiku nabízí:

PRODEJ KATAMARANŮ LAGOON
Zájemcům o koupi katamaranu pro soukromé použití i pro charter nabízíme kompletní modelovou řadu katamaranů LAGOON:
Klasické katamarany s plachtami a vestavěnými motory o délce 38-62 stop
Motorové katamarany o délce 40-63 stop
Individuální stavbu katamaranů na zakázku

SERVIS KATAMARANŮ LAGOON
Na naší základně v Olympic marině v Lavrion u Atén v Řecku nabízíme kompletní autorizované servisní služby pro všechny katamarany Lagoon.¨
Náhradní díly objednáváme přímo u výrobce v online informačním systému a jsme schopni je dodat na požadované místo kurýrní službou.
Na naší základně v Olympic marině máme k dispozici i čerpací stanici a portálové jeřáby pro zvedání katamaranů nad vodu.
Dostatečné prostory pro servisní práce na suchu jsou v areálu firmy a tedy hlídány privátní ostrahou a na plochu je dovedena voda i elektřina.

CHARTER MANAGEMENT
Na vlastní základně v Olympic marině u Atén v Řecku nabízíme kompletní charter management.
Od založení společností, přes registraci jachet, vedení účetnictví, právní služby až po kompletní zalistování jachty pro charter do předních světových rezervačních systémů.
Veškeré služby jsou pod naší přímou kontrolou, proto jsme schopni vyjít vstříc i individuálním požadavkům majitelů např. na částečný pronájem jen v určité době sezóny apod.
Neváhejte se na nás obrátit, rádi si vyslechneme Vaše představy a vypracujeme Vám individuální nabídku charter managementu.

PRODEJ KATAMARANŮ LAGOON Z DRUHÉ RUKY
Ve spolupráci s EYB, renomovaným prodejcem ojetých lodí, Vám přinášíme online nabídku prověřených katamaranů Lagoon z druhé ruky. O všech nabízených katamaranech Vám dodáme doplňující informace a zprostředkujeme jejich prodej i přepravu do místa kotvení a následnou péči. Ve spolupráci s našimi partnery zajistíme kotvení Vašeho katamaranu LAGOON na různých místech světa. Neváhejte se na nás obrátit!

 

LAGOON je největším výrobcem katamaranů na světě, společnost byla založena v roce 1984 a je součástí koncernu CNB-Beneteau, největšího výrobce plachetnic na světě.  LAGOON má dva výrobní závody, modely do délky 45 stop se vyrábí ve Francii v oblasti Vendé v jedné z nejmodernějších výrobních hal pro výrobu lodí na světě, která má dokonce uvnitř výrobní haly i bazén pro testování katamaranů na vodě. Větší modely se vyrábí přímo v centru Bordeaux v loděnici CNB, která je proslulá navrhováním a výrobou megajachet a lodí na zakázku.