Altumare je cestovní agentura zaměřená na námořní jachting a plavbu na říčních lodích.

Říční plavby

NĚMECKO NA ŘÍČNÍ LODI


Dovolená na hausbótu u našich sousedů v Německu je úžasná svým kouzlem. Návštěvníkům nabízí jak možnost okoupat se v kříšťálově čisté vodě, tak navštívit kulturní, vědecké a historické cetrum hlavního města -  Berlín.

 

 

 

V severovýchodní oblasti Německa, jménem  Braniborsko a Maklenbursko, se nachází krásná síť německých jezer, řek a kánálů. Tato destinace je oblíbená jak u milovníků vodních sportů, tak pro nadšence krásné přírody.

 

Jezero Müritz je fantastickou volbou, kde vedle hausbótingu jsou dobré možnosti pro plachtění, plavání a jiné vodní radovánky. Pro milovníky přírody a tzv. birdwatching (pozorování ptáků) je skvělým nápadem navštívit přírodní rezervaci Spreewald. Ti, kteří mají naopak rádi památky jistě neopomenou navštívit pohádkové hrady Rheinsberg a Fürstenburg.

 

 

 

 

Nezapomeňte, prosím! Při říčních plavbách je zčásti nutné mít řidičský průkaz.Při dovolené na hausbótu v Berlíně je třeba mít oprávnění k řízení sportovních lodí ve vnitrozemských vodách. Nebo Vám rádi umožníme najmout si kapitána, který s Vámi popluje až do míst, kde oprávnění není potřebné.

  

Tip! Podívejte se do mapy vodní cesty, místa, kde je potřeba určité oprávnění/řidičský průkaz jsou vyznačena tečkami.

 

 

Pro dovolenou na hausbótu do Německa vyplňte, prosím, nezávaznou rezervaci zde, nebo se nám ozvěte na telefon +420 774 859 446, či na e-mail hausboty@altumare.cz. Rádi pro vás nezávaznou objednávku zpracujeme.

 Plavba po jezeru Müritz

  • vzdálenost:215 km

 

  • čas plavby: 36 hod

 

  • zdymadla: 8

 

  • typ plavby: zpáteční

 

  • délka plavby: týdenní

 

 

 

 

  • Doporučená doprava: autem

 

  • vzdálenost autem z Brna: 655 km

 

  • vzdálenost autem z Prahy: 450 km

                                          

 

                                                    >>celý článek

Prodej a pronájem lodí-Altumare.cz - Říční plavby - Německo - dovolená na hausbótu