Altumare je cestovní agentura zaměřená na námořní jachting a plavbu na říčních lodích.

Říční plavby

ANGLIE - PO TEMŽI Z LONDÝNA DO OXFORDU

Anglie - to je země tradic, královen a lordů. Anglie na hausbótu představuje klidné cesty s krásnou přírodou a pitoreskními vesnicemi. I takové mohou být zážitky v zemi, které dala světu jeden z mezinárodně uznávaných jazyků a nejznámější univerzity jako Oxford a Cambridge… Nezapomenutelné staré hrady jako Windsor, Tower a další na vás doslova dýchají svou historií. Objevte krásu tamních vyhlášených zahrad!

 

Naproti tomu při návštěvě rušného Londýna je k vidění Londýnské oko, Tower Bridge, palác Westminster nebo královské sídlo Alžběty II: Buckinghamský palác. Londýnem také protéká známá řeka Temže.

 

Splavné meandry slavné řeky Temže vedou přes zelené louky v Anglii. Uvidíte historické vesničky, města a starověká městečka na březích Temže. Můžete zastavit v nespočtu hospůdek a neposkvrněných zahradách. Anglie je místo kriketu a čaji o páté, picknicků na břehu řeky a klidných procházkách v královských zahradách. Při plavbě hausbótem Temží můžete navštívit vesnice plné historie, obydlené již Římany. Při plavbě hausbótem ji ž zdálky můžete vidět hrad Windsor, pokud navíc uvidíte i vztyčenou vlajku, znamená to, že královna Alžbeta II. je přítomna na hradě. Dovolená na hausbótu po řece Temži, to je zkušenost, na kterou do konce života nezapomenete.

 

 

 

Zaujala vás možnost dovolené na hausbótu v Anglii? Vyplňte, prosím, nezávaznou rezervaci zde, nebo se nám ozvěte na telefon +420 774 859 446, či na e-mail hausboty@altumare.cz. Rádi pro vás nezávaznou objednávku zpracujeme.

Královská plavba po řece Temže

  • vzdálenost:155km

 

  • čas plavby: 30 hod

 

  • zdymadla: 36

 

  • typ plavby: zpáteční

 

  • délka plavby: týdenní

 

 

 

 

  • Doporučená doprava:letecky

 

  • vzdálenost autem z Brna: 1565 km

 

  • vzdálenost autem z Prahy:1361 km

 

                                       >>celý článek

 Prodej a pronájem lodí-Altumare.cz - Říční plavby - Anglie-dovolená na hausbótu