fbpx
Altumare s.r.o. - Specialista na katamarany a Řecko

Specialista na katamarany a Řecko

Altumare se představuje

Co už máme za sebou

Za 20 let naší historie jsme poznali řadu významných osobností ze světa jachtingu a dalších oborů, účastnili jsme se zajímavých projektů, plavili jsme se ve všech oceánech a desítkách destinací.

Chartery v desítkách různých destinací

Zrealizovali jsme charter na Markézách v Pacifiku, ve Vietnamu nebo  Estonsku, tedy na místech, kde se v daném čase jachty standardně nepůjčovaly. 

Zařizujeme chartery ve vzdálených destinacích jako jsou Belize, Seychely, Mauritius, Thajsko, Malajsie, Francouzská Polynési nebo, Mexiko. Zde jsme i řešili velmi zapeklité komplikace, které někdy život přináší a které dokáží i z ráje na zemi udělat úplně opačnou věc.

Mnoho úspěšných charterů naše společnost realizuje každý rok ve standardních destinacích jako jsou Řecko, Chorvatsko, Turecko, Itálie, Španělsko, Skandinávie, Francie, Anglie a další.

Výzvu pro nás byl charter závodních speciálů Volvo Ocean Race i Class 40 a delivery těchto lodí mezi závody.

Zážitkové plavby a plavby na míru

Rádi děláme specifické, něčím zvláštní projekty. Tak jsme se podíleli např. na plavbách firemní flotily pro 150 osob, tematických plavbách na pozorování velryb a delfínů, gastronomii, osobní rozvoj, koučink apod.

Přeplavby ve Středozemním moři i převoz nových jachet z Francie do Středozemí jsou pro nás již rutinou.

Prodej katamaranů, jachet a motorových člunů

Máme za sebou řadu úspěšných výběrů a prodejů jachet i katamaranů, nových i použitých. Součástí našich služeb je i zařízení potřebných formalit a přepravy do místa určení.

Kapitánské kurzy

Připravili jsme též desítky kapitánů pro bezpečnou plavbu po kterémkoliv moři a zvyšujeme kvalifikaci posádek v rámci kurzů RYA.

Spoluorganizujeme kurzy přežití na moři certifikované ISAF ve spolupráci se RYA training centre Školy jachtingu a Segelwelt Andrease Hanakampa v ČR i zahraničí.Tento kurz absolvoval před závodem miniTranSat například David Křížek.