fbpx
Altumare s.r.o. - Specialista na katamarany a Řecko

Specialista na katamarany a Řecko

Altumare se představuje

Historie společnosti

20 let se věnujeme jachtingu. Ten byl pro nás nejprve jen zálibou, ale postupem času se stal i prací, která nás živí a baví. 

Všichni zaměstnanci i spolupracovníci mají velké zkušenosti s jachtingem, loděmi a nejrůznějšími destinacemi. A nejen těch dobrých, ale i špatných, takže Vám rádi poradíme, ať nemusíte opakovat naše chyby. Vaše cesta k cíli tak bude mnohem přímočařejší, zábavnější a v celkovém součtu i levnější. 

Máme vlastní základnu v Olympic marině v Řecku, kde se staráme o jachty našich klientů, kteří sdílí naše nadšení pro jachting a potrpí si na kvalitu. To nás tlačí k poskytování adekvátního servisu a správnou péči o jachty, byť to něco stojí. Třeba zimní údržbu provádíme preventivně, ne až se něco pokazí.

Chceme nabízet nejlepší možné služby za férové ceny, aby byli spokojeni jak klienti, kteří pro charter preferují jachty v dobrém stavu za férovou cenu, tak majitelé, kteří by rádi ceny charteru drželi co nejvýše a měli na kvalitní údržbu, servis i vylepšování svých jachet. 

Pro služby v Řecku využíváme vlastní základnu, v ostatních destinacích máme partnery se stejným přístupem k jachtingu a klientům. Chcete opravdu individuální služby a dobrou péči za výhodné ceny? Zavolejte nám: +420 774 812 446