fbpx
Altumare s.r.o. - Specialista na katamarany a Řecko

Specialista na katamarany a Řecko

Altumare se představuje

Naše mise

Jachting pro nás představuje svobodu a respekt k živlům. Za dobrých podmínek se můžete na plachetnici „zdarma“ přepravovat i mezi kontinenty. A pořád je u toho co dělat: nastavovat plachty, vařit a vychutnávat si různé dobroty, chytat ryby, užívat si klidu, sledovat západ slunce a mořské živočichy atd. 

Myslíme, že tuto radost by si zasloužil každý. A díky charteru je svět jachtingu snadno přístupný i lidem, kteří nemají možnost nebo nechtějí mít vlastní jachtu. Přitom jachting je v dnešním světě  velmi bezpečným způsobem cestování, vše potřebné si vezete s sebou, vaříte z čerstvých zásob, vybíráte si místa, kde se budete koupat a kde budete trávit dny a noci podle svých představ. 

Naší misí je pomáhat jachtařům (i budoucím) uskutečňovat jejich jachtařské sny tím, že poskytujeme špičkové služby jak pro majitele a budoucí majitele jachet, tak pro zájemce o pronájem lodí námořních i říčních. Nováčkům usnadníme první kroky v jachtingu a provedeme je celým procesem získání kapitánského průkazu, zkušeností, prvními plavbami až třeba po rozhodnutí o nákupu jachty, ať už motorové, nebo s plachtami.