fbpx
Altumare s.r.o. - Specialista na katamarany a Řecko

Specialista na katamarany a Řecko

B2B nabídka

Nabídka ALTUMARE na spolupráci v jachtingu pro cestovní kanceláře

Hledáte zajímavý pobyt u moře pro svoje náročné klienty?

Nabídněte jim naše katamarany s profesionální posádkou! Dokonale známe lodě, jejich posádky i prostředí a na naší základně v Olympic marně v Lavriu u Atén v Řecku můžeme připravit VIP služby pro Vaše náročné klienty. Domluvte se bez prostředníků přímo s námi!

Hledáte exkluzivní a aktivní pobyt u moře v tropech, nebo jinde ve světě?

Zajistíme Vám kontakt na provozovatele obdobných jachet v jiných částech světa! Proč nenabídnout Vašim klientům třeba pobyt na více ostrovech Seychel? Ostrovní resorty jsou fantastické, ale Seychely mají více ostrovů a pohyb na katamaranu s kvalitní posádkou je právě na tomto místě světa velice výhodný. S takovým komfortem se na neobydlené pláže jinak opravdu nedostanete! A domluvit večeře v různých rezortech vůbec není problémem.

Organizujete pobyty pro skupiny cyklistů, potápěčů, nadšenců pro tracking a dalších sportovců?

Využijte zázemí naší základny v Řecku a počasí vhodného pro sportovní aktivity od brzkého jara do pozdního podzimu. Kromě toho máme katamarany vybavené naftovým topením, které poskytnou nezbytný komfort i při nízkých nočních teplotách. S námi můžete svým klientům nabídnout ubytování na jednom místě (našich jachtách) na různých ostrovech! 

Máte v řadách Vašich klientů zájemce o historii Řecka?

Na našich jachtách pro ně můžete zařídit návštěvu amfiteátru v Epidavros, chrámu Aphaia na Aegině, těžko dostupné lokality úžasných památek na Kea a za dobrého počasí navštívit i bájný Delos! To vše komfortně a bez nutnosti stěhování a transferů mezi hotely!!!

Pojďte se pustit do spolupráce!

Potřebujete pro svůj projekt námořní plachetnice, katamaran, případně motorovou jachtu?

Najdeme WIN - WIN spolupráci a pustíme se do ní!

Pro firmy a kolektivy

Užijte si s kolegy nebo partou přátel výjimečný teambuilding či sail trip. Bon voyage!​

Pro specialisty​

Máte produkt, pro který by se Vám prostředí jachtingu hodilo? Pojďme spolupracovat!​