fbpx
Altumare s.r.o. - Specialista na katamarany a Řecko

Specialista na katamarany a Řecko

B2B nabídka

Nabídka firmám a kolektivům na využití zkušeností ALTUMARE v jachtingu

V námořních velmocích jsou jachty i lodě běžně využívány k setkávání, pořádání akcí a vůbec obchodním aktivitám. Jistě je to dáno i přínosem  jachtingu a lodního businessu vůbec pro ekonomiku dané země, stačí se podívat na objem reklamy. Stejné možnosti Vám rádi zajistíme, tak proč nevyužít tradiční prostředí, ve kterém se businessu daří? 

Proč o tom vůbec mluvíme, když stačí pronajmout si plachetnici a přijet na ni? Protože je to stejné jako s přípravou jídla. Stačí ohřát polotovar a sníst ho za pochodu, nebo se stavit na pumpě pro párek v rohlíku a spořádat ho za volantem? Nebo je potřeba jít k Michalu Göthovi do hotelu Miura, který vaří z místních surovin, které vybírá od dobrých dodavatelů? A  je to pořád jenom jídlo a zasycení hladu… A v našem případě jsou to pořád jenom plachetnice, katamarany a motorové jachty a pobyt na nich. My chceme věnovat pozornost každému detailu, protože tam přece číhá ďábel, jak praví klasik. A pokud tohle hledáte, určitě najdeme společnou řeč. Podle nás je zadání zajistit jachtu na rodinnou dovolenou prostě jiné, než zajistit jachtu pro business setkání. Rodina chce být spolu a užít si moře, když přijedete za obchodem, je důležité soukromí a vhodné prostory pro setkání, přístup do moře asi nebude důležitý. Proto si myslíme, že pro konkrétní účely nestačí jen pronajmout jachtu a protože to tak vnímáme, víme taky co a jak zajistit pro různé příležitosti. 

Má Vaše firma program na podporu dovolených pro zaměstnance a partnery?

Proč jim nenabídnout pobyt v prostředí, kde budou trvale v blízkosti mořské hladiny, kde je koncentrace blahodárných minerálů včetně mořské soli nejvyšší a proto se účinek pobytu u moře násobí? Navíc nebudou trávit čas v plných hotelech a přelidněných plážích!  A možná budete překvapeni, že se mezi nimi najde kapitán, který se ujme kormidla a připraví  nezapomenutelnou dovolenou pro ostatní!
Ozvěte se nám, najdeme řešení pro každý rozpočet!

Připravujete oslavu významného firemního jubilea nebo obchodního úspěchu?
Chcete motivovat svůj tým k dosažení složitého cíle?

Nabídněte jim akci, kterou si „za peníze nekoupí“! Co tím myslíme? Náklady na plavbu na prodloužený víkend Vás budou stát podobně jako eurovíkend, jenže ten si může kdokoli koupit a vyrazit! Ale prodloužený víkend na jachtě s plným komfortem se běžně nenabízí! Prostředí jachtingu přirozeně podporuje teambuilding – vzpomeňte si na hesla „všichni za jeden provaz“, „jsme na jedné lodi“, „všichni k pumpám“ a další. Připravte pro svůj tým nezapomenutelný prodloužený víkend za cenu eurovíkendu a zdarma k tomu dostanete přirozený teambuilding! Nebo nenechávejte nic náhodě a připravte i teambuildingový program!  Zajistíme Vám jachtu a ve spolupráci s partner i případné další části programu, který nebudete chtít nechat ve Vaší režii.

Incentivní plavby: když chcete udělat radost kolegům nebo obchodním parnerům

Zajistíme Vám plavbu, kde je vše podřízeno spokojenosti klientů, nebývá podstatné jak daleko se pluje a co všechno uvidí, důležitá je maximální spokojenost Vašich hostů. Výběr jachty odpovídá počtu hostů a požadovanému komfortu plavby, stejně tak stravování a další program. Někomu udělá největší radost aktivní plavba s naprostým zapojením každého z hostů, včetně škrábání brambor, jinému vyhovuje naprostý komfort s hotelovými službami a zážitkovou kuchyní. Máme bohaté zkušenosti a reference s obojím.

Potřebujete nerušené podmínky pro zásadní diskusi, oznámení, brainstorming apod.?

Víme o zátokách, kam ani GSM signál nedosáhne a přitom jsou blízko civilizace. Jachty a zejména katamarany poskytnou ideální podmínky pro diskrétní a opravdu nerušená intenzivní setkání, ze kterých jen tak někdo neodejde (neodplave)… 

Chystáte podpis významné obchodní smlouvy?

Osobnosti světového businessu k takovým účelům využívají často svých jachet, tak proč nevyužít našich služeb a nepřipravit ke stvrzení důležitých obchodů stejné prostředí? Zajistíme motorové jachty i plachetnice a katamarany a velmi diskrétní prostředí s VIP službami, posádky ale běžně nehovoří česky a pokud byste chtěli česky (jiným konkrétním jazykem) hovořící personál, na přání to zajistíme.

Chcete obchodní jednání okořenit o mimořádný zážitek na špičkové závodní jachtě?

Nevýhodou formule 1 je málo místa pro spolucestující.  To „formule 1 na vodě“, za kterou asi můžeme závodní jachty třídy Volvo Ocean Race označit mají místa i pro 20 spolucestujících… 

Pro vedení dvou nadnárodních společností jsme zařizovali intenzivní a drsný jachtařský zážitek na palubě ostré závodní jachty třídy Volvo Ocean Race. Účastníci se ubytovali v luxusním hotelu v přístavu, ale po bzké snídani se stali členy posádky závodní jachty, která naplno spolupracuje pod vedením špičkového závodního kapitána, účastníka Volvo Ocean Race a dalších regat. Krátká přestávka na oběd formou jednoduchých sendvičů, čaj a káva připravená na palubním vařiči a další intenzivní a fyzicky náročný program.  Návrat do mariny, osprchovat se, převléknout do večerního obleku a po náročném dni rychle na večeři do Michelinské restaurace. 

Zamlouvá se Vám takový program?

Rádi zajistíme i pro Vás.

Pro firmy a kolektivy

Užijte si s kolegy nebo partou přátel výjimečný teambuilding či sail trip. Bon voyage!​

Pro specialisty​

Máte produkt, pro který by se Vám prostředí jachtingu hodilo? Pojďme spolupracovat!​