fbpx
Altumare s.r.o. - Specialista na katamarany a Řecko

Specialista na katamarany a Řecko

Olympic marina – základna Altumare v Řecku

využijte příležitostí, které vám nabízí

Výhody Olympic mariny:

Altumare s.r.o. má vlastní základnu v Řecku v Olympic Marině v Lavrio

Služby základy:

Co kde v marině najdete?

Jak to vypadá u nás v Řecku?

Tipy na plavby

Trasa 1

Při příznivých podmínkách v Kykládách

Snadná navigace mezi ostrovy na dohled, malé denní vzdálenosti (asi 20nm) kromě přeplavby 45nm ze Serifos na Hydru.

Možnost nákupů surovin a doplnění vody na všech ostrovech. Taverny a krásné pláže i zajímavá architektura (Serifos Chora, Hydra, Poros), historické památky (Kea, Aegina, Sounio).


 

Trasa 2

Při silném severním větru

Snadná navigace mezi ostrovy na dohled, malé denní vzdálenosti (asi 20nm) a plavba v chráněné oblasti Saronského zálivu na klidnější hladině než v Kykládách.

Možnost nákupů surovin a doplnění vody na všech ostrovech. Taverny a krásné pláže i zajímavá architektura (Hydra, Ermioni, Poros), historické památky (Sounio, Aegina, Epidavros). Sobota: noc pod Poseidonovým chrámem na mysu Sounio (3nm z mariny) nebo v marině.

Trasa 3

Při několika dnech silného větru

Snadná navigace mezi ostrovy na dohled, malé denní vzdálenosti (asi 20nm) a plavba v s využitím silnějšího zadobočního větru.

Možnost nákupů surovin a doplnění vody na všech ostrovech. Taverny a krásné pláže i zajímavá architektura (Andros, Tinos), historické památky (Sounio, Kea). 

Neváhejte se na nás obrátit

Řecko velmi dobře známe a okolní ostrovy blízko naší základny zejména. Proto Vám pomůžeme připravit alternativní trasy Vaší plavby podle očekávaných podmínek a Vašich preferencí.