Altumare s.r.o. - Specialista na katamarany a Řecko

Specialista na katamarany a Řecko

Prodej jachet

CNB 66

Dostupná 20-ti metrová superjachta pro rodinu

CNB66 je extrémně pohodlnou plachetnicí pro dlouhé rodinné plavby s kultivovaným projevem od slabého větru (už 5kn) až po těžké podmínky. 

CNB66 je menší sestrou velmi úspěšného modelu CNB76 (světová moře brázdí už desítky CNB76!).  U CNB66 bylo vše podřízeno jednoduchému ovládání rodinnou posádkou. Unikátní systém  elektrického rolování hlavní plachty do ráhna (NE stěžně!) pro snadné vytahování, spouštění i refování je díky mechanické západce a hydraulickému zvedání ráhna mimořádně snadný a efektivní. Ovládání celospirové hlavní plachty je jednodušší a efektivnější než běžné rolování do stěžně. Kvalitnímu systému plachet odpovídají výkony: časopis Barchemagazine při testu reportovat 5-ti uzlovou rychlost při 6-ti uzlovém větru (ze 45°)! 

Hydraulický stůl v prostorném kokpitu i salonu se snadno změní v obrovskou pohovku pro lenošení. Z vyvýšeného salonu je téměř 360° výhled. Plně vybavená kuchyň je na zádi na levoboku a hned vedle je dvoulůžková kajuta s koupelnou, pokud si na delší trasy přiberete posádku, bude mít kompletní komfort na zádi a Vám zbydou tři kajuty na přídi. 

Technické parametry

Standardní vybavení

Fotogalerie

CNB66 je skutečnou superjachtou i co se koncepce týče: motor a další technologie jsou umístěny v odhlučněné strojovně pod podlahou vyvýšeného salonu, tedy dokonale ve středu jachty. S motorem o výkonu 180HP s hřídelovým pohonem CNB66 pluje cestovní rychlostí 9 uzlů a maximálka je přes 10kn. Přitom hlučnost v blízkosti motoru dosahuje  jen 60-70dB a v majitelské kajutě je motor prakticky neslyšný, větší hluk dělá proudění vody kolem trupu! 
Do garáže na zádi s hydraulicky sklápěcím čelem, které vytvoří koupací plošinu, se vejde člun o délce 3,2m.
CNB66 není velkou sériovou jachtou, ale nejmenší superjachtou! Zvažujete-li koupi rodinné jachty, nezapomeňte na CNB66, myslíme, že je lepší vstoupit do světa superjachet s nejmenším dostupným modelem než vlastnit největší sériovou jachtu! Orientační cena je 1,4 mil. EUR.

Máte zájem o více informací?

Kontaktujte nás a osobně probereme vše, co Vás zajímá.