fbpx
Altumare s.r.o. - Specialista na katamarany a Řecko

Specialista na katamarany a Řecko

Prodej jachet

CNB 76

dostupná superjachta pro plavbu kolem světa

CNB76 je největší malosériově vyráběnou plachetnicí loděnice CNB a má ideální velikost pro plavbu kolem světa s veškerým komfortem dvoučlenné posádky. 

Ladné jednoduché tvary CNB 76 se vyvýšeným salonem navrhl známý námořní architekt Phillipe Briand. CNB 76 je snadno ovladatelnou, výkonnou a komfortní plachetnicí. Kapitán s hosteskou mají vyčleněnu kajutu s koupelnou na zádi hned vedle velké kuchyně se servírovacím okénkem přímo do kokpitu. Menší kajutu na přídi lze využít jako sklad a dílnu, nebo až dvojlůžkovou kajutu pro další členy posádky. 

CNB 76 nabízí mnoho variant vnitřního uspořádání, ale vždy plachetnici dominuje prostorný salon s výhledem ven a sedací soupravou, jídelním stolem a variabilní sedačkou vedle vnitřního kapitánského pracoviště. Prostorný kokpit v jedné rovině odděluje pracoviště kapitána a klidovou zónu. Pod kokpitem je garáž na člun délky až 3,9m. 

Technické parametry

Standardní vybavení

Fotogalerie

CNB 76 je plachetnicí, která nabízí majitelům naprostou svobodu a volnost plout v mimořádném komfortu kamkoli. Její plavební vlastnosti byly mnohokrát prověřeny i v různých regatách. Díky možnosti vybírat z mnoha variant uspořádání a vybavení uspokojí jak majitele, kteří preferují snadné ovládání a komfortní plavbu při rychlosti kolem 15kts, tak sportovně založené jachtaře, kteří se sportovními prvky výbavy a sehranou posádkou dosahují rychlostí až 24kts a průměrně kole 17kts (viz Rolex Maxi).  Majitele se sportovními ambicemi potěší možnost vybavit plachetnici i kevlarovým rotujícím stěžněm, hydraulickými prvky apod. Orientační cena modelu CNB76 je 2,4 mil. EUR. 

Máte zájem o více informací?

Kontaktujte nás a osobně probereme vše, co Vás zajímá.