fbpx
Altumare s.r.o. - Specialista na katamarany a Řecko

Specialista na katamarany a Řecko

Prodej jachet

CNB

Zakázková výroba superjachet a pracovních lodí

Lodenice CNB byla založena v roce 1987 a už v roce 1989 předala první superjachtu – přes 28 metrů dlouhou Mari-Cha II od světoznámých architektů German Frers. Tato racer-cruiser superjachta s cutterovým oplachtěním prokázala svoje kvality v různých částech světa od tropických moří až po Patagonii a po 30-ti letech ji stále můžete potkat na moři!

CNB má tým, prostředky, zkušenosti a technologie k výrobě jakékoli lodě o velikosti 85 – 200 stop podle individuálního návrhu vybraných architektů , ať už je z kompozitních materiálů, nebo hliníku a ať je to plachetnice, motorová jachta a má jeden, nebo více trupů. 

Seznam nejznámějších superjachet vyrobených na zakázku v loděnici CNB:

Fotogalerie

Kromě superjachet na zakázku diverzifikovala CNB výrobu i na pracovní lodě (rybářské, vědecké apod.) a od roku 1997 vyrábí i menší trajekty. 

Loděnice CNB v samém centru Bordeaux (hned na protějším břehu je známé Cité du Vin) zabírá 50.000 m2 kryté plochy s 300-metrovým molem na řece Garonne. Ve své více než 30-leté historii vyrobila přes 100 superjachet na zakázku, které získaly množství prestižních cen. 

Pokud míříte tak vysoko, že ani semi-custom line modely CNB 66 a CNB 76 pro Vás nejsou dost dobrými, budeme se Vám individuálně věnovat, stačí se nám ozvat. 

Máte zájem o více informací?

Kontaktujte nás a osobně probereme vše, co Vás zajímá.