Naplňujeme vaše jachtařské sny

Marsaudon ORC42

Snadno ovladatelný katamaran foilující rychlostí 20kn

Racer cruiser katamaran Marsaudon ORC 42 (dříve TS42) je high-tech plavidlem především pro sportovně založené jachtaře, kteří uvítají komfort katamaranu. 

Marsaudon TS42 má standardní uspořádání moderních katamaranů: trampolínu mezi trupy na přídi, salon s panoramatickým výhledem a plnohodnotnou kuchyní, jídelním stolem, navigačním pracovištěm a denním lůžkem rozměru 110x190cm, které uvítá každý kapitán na dlouhých plavbách. Salon je otevřen do prostorného zadního kokpitu s posezením a místem pro venkovní stůl, kormidelní stanoviště jsou pro dobrý výhled na plachty i před loď na krajní straně plováků. V obytných trupech jsou koupelny a kajuty, přední se single postelemi a zadní s manželskými o rozměru 135x200cm.

Marsaudon TS42 poskytne požitek z plavby sportovním jachtařům a komfort katamaranu jejich rodinám

Racer cruiser katamaran Marasudon TS42 nabízí za dobrou cenu začínající na 418 tis. EUR kvalitní sportovní zážitek při plavbě rychlostí nad 15 uzlů a přitom veškerý komfort moderního katamaranu. 

TS42 má velké možnosti přizpůsobení dle přání klientů,  například salon může od kokpitu dělit látková stěna (vstupy do trupů jsou pak vodotěsné), nebo mohou být instalovány běžné prosklené dveře.  TS42 si může majitel vyladit buď jako závodní speciál, nebo katamaran s přiměřeným komfortem pro dlouhé plavby 2-4 lidí, který je schopen zdolávat velké denní vzdálenosti při pohodlí nedostižném na jednotrupé jachtě srovnatelné ceny. 

Technické parametry

Standardní vybavení

Kontaktujte nás

Jsme tu, abychom plnili Vaše jachtařská přání.
Napište nám o nich.