Naplňujeme vaše jachtařské sny

Marsaudon ORC50

Prostor pro pohodlný život za rychlosti nad 20kn

Racer cruiser katamaran Marsaudon ORC (dříve TS5) je nabitý kompozitními materiály a je navržen pro  tak vysoké cestovní rychlosti i s malou amatérskou posádkou, které jsou na závodních jednotrupých plachetnicích těžko dosažitelné s posádkou profesionální. 

Marsaudon OCR50

Přitom má Marsaudon TS5 standardní uspořádání moderních katamaranů: prostornou trampolínu mezi trupy na přídi, salon s panoramatickým výhledem a plnohodnotnou kuchyní, jídelním stolem, navigačním pracovištěm a denním lůžkem rozměru 140x200cm, které uvítá každý kapitán na dlouhých plavbách. Salon je otevřen do prostorného zadního kokpitu s posezením a místem pro venkovní stůl, kormidelní stanoviště jsou pro dobrý výhled na plachty i před loď na krajní straně plováků. V obytných trupech jsou koupelny a kajuty, přední s postelemi o rozměru 140x200cm, zadní 160x200cm. 

Marsaudon TS5 je ideálním plavidlem pro ambiciózní jachtaře, kteří nemají rádi, když někdo pluje rychleji, přitom ale  uvítají dobrý komfort pro život.

Racer cruiser katamaran Marsaudon TS5 umožní dosahovat velmi vysokých denních průměrů (přes 400nm) při dlouhých plavbách s komfortem, který je na jednotrupé plachetnici nedostižný. A sportovně naladěné posádce nabídne prvotřídní zážitek z plavby rychlostí motorové jachty.

Základní orientační cena je 650 tis. EUR, ale možnosti individuálního přizpůsobení jsou u Marsaudon TS5 značné (včetně použití rotujíciho stěžně z kompozitů apod.), proto by měl budoucí majitel počítat s náklady na  konzultace a vyladění katamarany jeho potřebám (elektronika, plachty, uspořádání interiéru  apod.)

Ale výsledek bude stát za to! V transatlantickém závodě ARC 2019 byla v absolutním čase nejrychlejší lodí právě Marasaudon TS5, který překonal vzdálenost z Kanárských ostrovů na Svatou Lucii za necelých 12 dní a nechal za sebou i jednoruké závodní speciály. Co k tomu dodat.

Technické parametry

Standardní vybavení

Kontaktujte nás

Jsme tu, abychom plnili Vaše jachtařská přání.
Napište nám o nich.