fbpx
Altumare s.r.o. - Specialista na katamarany a Řecko

Specialista na katamarany a Řecko

Prodej jachet

Explorer 40

Vzrušující a luxusní obytná střela

Technohull Explorer 40 posouvá laťku v kajutových RIB člunech a ukazuje směr budoucího vývoje. 

Explorer 40 je multifunkční sportovní člun s prostornou palubou, chráněným kokpitem a schopností rychle překonávat dlouhé vzdálenosti na otevřeném moři za všech podmínek.

Díky komfortní kajutě skryté pod řídící konzolí, kde najdete i oddělenou koupelnou s WC a sprchou nabízí špičkový luxus na denní plavby, ale manželská postel v prosvětlené kajutě nabízí dostatek pohodlí i na vícedenní plavby za dobrodružstvím. 

Maximální rychlost přesahuje 70 uzlů, proto Vás Technohull Explorer 40 bezpečně a opravdu rychle dopraví kamkoli. Klidně stihnete i oběd v Monacu a večeři na Korsice, nebo jednodenní výlet na Mykonos a Santorini z Atén.

 

Technické parametry

Standardní vybavení

Fotogalerie

S jedinečným člunem Technohull Explorer 40 se můžete klidně vydat na dlouhý denní výlet s celou rodinou, nebo přáteli, 10 osob člun uveze i při plavbám na dlouhé vzdálenosti po otevřeném moři. Nebo můžete vyrazit na vícedenní výlet po ostrovech jenom ve dvou a užít si komfort kajuty s koupelnou. Díky palivové nádrži na 750litrů je Váš akční rádius bez doplnění paliva určitě více než 250nm a při cestovní rychlosti kolem 50 uzlů tu vzdálenost překonáte za pár hodin. Orientační cena modelu Explorer 40 začíná na 313 tisících EUR. 

Máte zájem o více informací?

Kontaktujte nás a osobně probereme vše, co Vás zajímá.