fbpx
Altumare s.r.o. - Specialista na katamarany a Řecko

Specialista na katamarany a Řecko

Prodej jachet

Technohull® Omega 45

Luxus na moři s rodokmenem námořní jachty

Technohull  Omega 45:  bezkonkurenční elegance a výkon 

Žádný jiný RIB neposkytuje takovou míru komfortu, rychlost a vyváženou odezvu na řízení jako Technohull® Omega 45. A k tomu schopnost bezpečné plavby i na dlouhé vzdálenosti a za těžkých podmínek. Přitom ovládání modelu Omega45 zůstává snadné i za drsného počasí. 

Vlajková loď společnosti Technohull® o délce 45 stop je ohromující, energický a elegantní motorový člun, který umožňuje celodenní plavbu s maximálním komfortem rychlostí až 70kn. 

Design paluby je mistrovským dílem: pod řídící konzolou se skrývá prosvětlená kajuta s posezením a dvojlůžkem a samostatnou koupelnou s WC, umyvadlem a sprchou. 

Technické parametry

Standardní vybavení

Fotogalerie

Technohull® Omega 45 má široké uplatnění jako tender pro klienty ostrovních barů a restaurací i jako privátní luxusní motorový RIB člun. Maximální rychlost přes 80 uzlů a vyvážené plavební vlastnosti z něj dělají ideální člun pro doprovázení megajachet, které bude schopen sledovat za všech podmínek. Kokpit a kajutu Technohull® Omega 45 lze upravit na přání zákazníků. Orientační cena začíná na 393 tisících EUR. 

Máte zájem o více informací?

Kontaktujte nás a osobně probereme vše, co Vás zajímá.