fbpx
Altumare s.r.o. - Specialista na katamarany a Řecko

Specialista na katamarany a Řecko

Prodej jachet

TECHNOHULL® T9

Perfektně vyvážený výkon, komfort i velikost

Nový model T9 patří do rodiny mimořádných RIB člunů Technohull®.

Úplně nový trup o délce 9 m má tři ventilované stupně navržené tak, aby se vzduchový polštář ideálně rozvinul kolem trupu, snížil tření a člun se na něm mohl komfortně a rychle pohybovat. Díky tomu má model T9 výbornou schopnost plavby na otevřeném moři a vynikající ekonomiku provozu. 

Mimořádná pozornost byla věnována designu přídě, aby pod správným úhlem prořezávala vlny a jízda byla komfortní i na zvlněném moři, nebo za malých rychlostí. Hlavní doménou modelu T9 jsou ale vysoké rychlosti, s motory 2x200HP je maximálka  přes 70uzlů! 

Na výběr je široká škála barev, variant uspořádání kokpitu, příslušenství, motorů a dalších prvků výbavy.  Rádi s Vámi možnosti probereme osobně.

Technické parametry

Standardní vybavení

Fotogalerie

T9 je naprosto univerzálním člunem, je ideální k denním plavbám i na dlouhé vzdálenosti po otevřeném moři. T9 není ani moc malý ani moc velký, přitom je rychlý a komfortní za všech podmínek. Tyto vlastnosti ho činí ideálním doprovodným člunem pro velké motorové jachty, který lze naložit palubním jeřábem. Orientační cena modelu T9 začíná na 136 tisících EUR. 

Máte zájem o více informací?

Kontaktujte nás a osobně probereme vše, co Vás zajímá.