fbpx
Altumare s.r.o. - Specialista na katamarany a Řecko

Specialista na katamarany a Řecko

Aby vám na lodi chutnalo

Jak už bylo na těchto stránkách mnohokrát zmíněno, jachtingem žijeme a tento životní styl nás baví. A k dobrému životu na jachtě dobré jídlo a pití  podle nás patří  hned po dobré společnosti (kterou si každý vybírá sám). A protože většina našich klientů má dobroty ráda stejně jako my,  pozvali jsme známé kuchaře – profíky na naše plavby a následně s nimi začali spolupracovat na přípravě receptů, které využívají v maximální míře čerstvé suroviny dostupné v místě plavby. 

Naše recepty pravidelně vydává časopis YACHT. V březnu 2020 vyšlo už šedesáté pokračování seriálu „Aby Vám na lodi chutnalo“. Názory různých osobností na vaření na jachtě si můžete přečíst v článku „Když nám na jachtě chutná“, který vyšel v Charteru 2020. 

Vlastní inspiraci můžete hledat v našich receptech. Pokud byste měli chuť připravit se na vaření na další plavbě, nebo vyslat lodního kuchaře Vaší posádky na zkušenou, sledujte tematické plavby s vařením, které pravidelně pořádáme a můžeme Vám doporučit zajímavé kurzy vaření našich partnerů, které probíhají v Praze a Brně. 

Podívejte se, co jsme na lodi už uvařili:

(Klikněte na obrázek pro zobrazení receptu)

Přejeme dobrou chuť!