fbpx
Altumare s.r.o. - Specialista na katamarany a Řecko

Specialista na katamarany a Řecko

Přijeďte na veletrh katamaranů do Francie

Nejlepší přehlídku katamaranů uvidíte ve Francii v La Grande Motte na výstavě Multihull Boat Show. Buďte 12.-16.4.2023 našimi hosty na výstavě katamaranů.
Veletrh katamaranů v La Grande Motte je místem světových premiér nových modelů.

Největší výstava katamaranů se koná pravidelně v dubnu v marině La Grande Motte nedaleko Montpelier ve Francii na pobřeží Středozemního moře.  Přijeďte se podívat na vlastní oči! Lepší výběr katamaranů jinde na světě neuvidíte. 

Letošní ročník Multihull Boat Show se koná 12. – 16.4.2023

Multihull Boat Show v La Grande Motte ve Francii je pravidelně místem světových premiér nových modelů katamaranů. Které novinky představí světoví výrobci letos? 

Tipy na cestu: Nejbližší letiště  je v Montpellier vzdálené asi 15min taxíkem (15km), nebo pokud přiletíte na frekventovanější letiště Marseille (asi 130km), můžete si půjčit auto a cestou do La Grande Motte si prohlédnout jarní Provence.  S přípravou cesty i návštěvou veletrhu, kterým Vás rádi provedeme, se na nás neváhejte obrátit. V okolí La Grande Motte vede i Canal du Midi, kde se půjčují říční lodě, tak můžete spojit návštěvu veletrhu s plavbou v jarní Provence. 

Zaregistrujte se a získejte vstupenky na veletrh zdarma

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Nejnovější články