Naplňujeme vaše jachtařské sny

Domů » Recepty » Do Karibského ráje z Grenady, nebo Antiquy

Plnění cestovatelských jachtařských snů nezná hranic a Altumare vám na Nový jachtařský rok 2023 přináší typy, odkud v Karibiku vyplout. Nabídka leteckých destinací se postupně rozšiřuje a tak vám rádi pomůžeme i s kombinací letenek.

Na Grenadiny a nádherné zátoky Tobago Cays bývá zvykem vyplouvat ze zámořského francouzského departmentu Martiniku. Znamená to však dlouhou plavbu, která není pro jachtařské začátečníky a ty, které přepadá mořská nemoc.

Z Grenady do Tobago Cays

Co takhle vyplout přímo z Grenady do chráněných kotvišť Carriacou, Tobago Cays, Union Island a dalších? Grenada vám umožní zažít to nejlepší z Karibiku bez dlouhých přeplaveb.

Na druhé straně Karibiku leží uhnízděná v srdci karibských Leeward Islands Antigua. Její okolí patří k nejlepšímu, co může karibský jachting nabídnout: teplé, mírné pasáty, bezpečná kotviště, tyrkysové vody a opuštěné pláže s běloskvoucím pískem.

V Nelson’s Dockyard najdete rušný noční život a živé bary plné jachtařů popíjejících rumové koktejly. Odtud máte perfektní pozici k prozkoumání ostrovů Barbuda, Sv. Kryštof a Nevis, případně Montserrat.

Doprava do Antique a na Grenadu

Na Antique Vám doporučíme přímé lety z Anglie v ceně od 650€.
Na Grenadu lety přes New York od 800€.

Orientační ceny lodí

Antigua

SO419 od 4 900€/týden
Leopard 40 od 7 900€/týden.

Grenada

Oceanis 45 od 4 800€/týden
Lagoon 42 od 5 200€/ týden.

Rádi Vám připravíme nabídku na míru.

Plavba v Karibiku

Pomůžeme vám zajistit jedinečnou dovolenou na překrásných místech Grenady bez rizik a s plným komfortem.
Sdílejte příspěvek:

Podobné články

Kontaktujte nás

Jsme tu, abychom plnili Vaše jachtařská přání.
Napište nám o nich.