Naplňujeme vaše jachtařské sny

Domů » Pronájem jachet » Plavby na míru

Plavby na míru

Připravíme pro Vás plavbu Vašich snů, pokud je to jen trochu reálné

Chcete někomu věnovat zážitek nebo si jen chcete užít netradiční plavbu? Níže je příklad některých typů plaveb, které jsme zajišťovali. Oslovte nás s vaším vlastním požadavkem.

Krátký výlet na motorové jachtě s oslavou na palubě?

Bluegame

Chcete někomu blízkému darovat unikátní zážitek? Pozvěte ho po obědě na kávu do přístavu, kde na Vás bude čekat megajachta s posádkou a odveze Vás na kávu na ostrov v dáli, pokračujte večeří pod hvězdou oblohou v tiché zátoce, zaplavte si a relaxujte, užívejte klidu, další den dopoledne můžete být zpátky v místě Vaší dovolené…

Individuální plavba s profi posádkou

Katamaran Lagoon Seventy7

Rodinná dovolená s veškerým komfortem na palubě plachetnice, katamaránu, nebo motorové jachty?

Je pro Vás čas drahý a chcete si ho dokonale užít ve společnosti rodiny nebo přátel? Zajistíme Vám pronájem jachty s profesionální posádkou, kterou přistavíme do místa, kam se nejsnadněji dostanete. Program včetně stravování připravíme na míru a ani se nemusíte vracet do výchozího bodu, pokud Vás má kdo vyzvednout na jiném místě, můžete si užít jednosměrnou plavbu.  Pro tento typ individuálních plaveb využíváme katamarany o velikosti 52 – 78 stop, případně plachetnice 60 stop a víc, nebo motorové jachty od asi 70 stop. 

Mimořádný zážitek na špičkové závodní jachtě?

Katamaran Marsaudon TS42

Rádi cestujete, ale potřebujete být pořád v pohybu? Zdá se Vám jachting příliš statickým sportem? Rozpohybujeme Vás během dobrodružné plavby, kde využijete úžasné podmínky pro podzimní trekking na ostrovech, plážové sporty nebo jízdu na kole. Taky můžete hledat poklad a plnit další úkoly ve stylu soutěže Pevnost Boyard. Program pro plavbu připravuje společnost TEPfactor.

Sníte o účasti na jachtařské regatě na špičkové jachtě s profi posádkou?

Katamaran Marsaudon TS5

I tyto sny umíme splnit jak jednotlivcům, tak skupinám. Třeba na jachtách třídy Class40 se pořádají jak dálkové sólo závody,  tak závody dvojic i týmů. Jestli sníte o účasti na dálkové regatě, můžete být – pokud splníte vstupní podmínky závodu – druhým z dvojice závodníků, nebo členem posádky i když nejste opravdovým závodníkem.. Profík pak vlastně pojede sólo závod a vy mu budete pomáhat a budete u toho!. Samozřejmě to v praxi úplně takhle jednoduché není, musí být splněno mnoho podmínek a předpokladů, ale i takové projekty se dají realizovat a máme s nimi my nebo naši partneři zkušenosti. Víme kde navrhnout a postavit závodní speciál a jak ho provozovat, reference projektů Vám na vyžádání ukážeme.

Kontaktujte nás

Jsme tu, abychom plnili Vaše jachtařská přání.
Napište nám o nich.