Naplňujeme vaše jachtařské sny

Domů » Pronájem jachet » Zážitkové plavby

Zážitkové plavby

Když je jachting způsobem dopravy za zajímavým programem

Klasický týdenní charter vás neláká? Rádi byste si zkusili plachtění jen pár dní? Nebo si chcete vyzkoušet plavbu na katamaranu před vlastním charterem? Nabízíme to, co jinde těžko zajistíte.

Ochutnávka jachtingu

Ochutnávka jachtingu

Plavba na prodloužený víkend mimo sezónu – na přelomu října/listopadu. Ideální pro seznámení se s jachtingem na katamaranu v Řecku (z naší základny v Olympic marně).

  • vyzkoušíte si, jestli je jachting tou správnou zábavou a životním stylem pro Vás
  • získáte potřebnou praxi, abyste mohli absolvovat kapitánské kurzy RYA
  • seznámíte se pod vedením zkušených kapitánů s ovládáním katamaranu a životem na něm
  • seznámíte se s podmínkami jachtingu v Řecku
  • ukážeme Vám tajná místa pro nákup ryb a čerstvých surovin a podle receptů z našeho seriálu si můžeme na palubě připravit dobroty

Plavby zaměřené na gastronomii

Altumare culinary

Máte rádi dobré jídlo a pití? Co takhle prodloužený víkend mimo sezónu s prvotřídním kuchařem na palubě? V Řecku jsou vždy k dispozici čerstvé místní suroviny (ryby, maso, zelenina)… Mimo letní období je taky sezóna lovu krevet, humrů a tuňáků. Na Krétě se pěstují celoročně nejkvalitnější rajčata, papriky, cukety, okurky, cibule, lilky ale i avokáda, jahody a další…) a z Kréty je zásobováno pevninské Řecko i ostrovy, pokud nemají vlastní produkci. A to je jeden z důvodů proč pořádáme plavby zaměřené na gastronomii právě v Řecku.  Nabízíme vždy dvoulůžkovou kajutu s manželskou postelí a vlastní koupelnou, tak pozvěte někoho blízkého, nebo si užijte komfortu kajuty pouze pro Vás.

SeaExpedition - plavby s outdoorovým programem

SeaExpedition - plavby s outdoorovým programem

Rádi cestujete, ale potřebujete být pořád v pohybu? Zdá se Vám jachting příliš statickým sportem? Rozpohybujeme Vás během dobrodružné plavby, kde využijete úžasné podmínky pro podzimní trekking na ostrovech, plážové sporty nebo jízdu na kole. Taky můžete hledat poklad a plnit další úkoly ve stylu soutěže Pevnost Boyard. Program pro plavbu připravuje společnost TEPfactor.

Delfini flotila - historie a delfíni v Korintském zálivu

Zážitková plavba

Šéf naší základny v Řecku Vasilis je původem mořský biolog se specializací na delfíny a mořské savce, zejména velryby. Dokud na to měl čas, vyučoval na univerzitě a věnoval se vědeckým výzkumům, je autorem fotodokumentací databanky delfínů a dodnes je považován za odborníka v branži, kterého v případě potřeby volají ke spolupráci jak místní orgány, tak Port Police. Vasilis má taky vybavení pro vyhledávání a sledování delfínů a rozeznává vzájemnou komunikaci mezi delfíny.

Na konci sezóny, když je ještě moře teplé a podmínky příjemné (druhá polovina října,) pořádáme pro zájemce o historii a přírodu flotilovou týdenní plavbu (s možností prodloužení na 14 dní při účasti na obou termínech). Vyplouváme z naší základny v Olympic marině u Atén kolem mysu Sounion s Poseidonovým chrámem a  trasa vede přes Aeginu a Epidavros do Korintského průplavu, kde se bude tým mořských biologů na palubě věnovat vyhledávání delfínů a jejich sledování a Vy můžete být u toho! První týden plavby končí v Galaxidhi, odkud zajistíme transfer na letiště v Aténách.

Program pamatuje s dostatkem času na prohlídku unikátních historických památek: Poseidonův chrám na mysu Sounio, chrám Aphaia na Aegině, amfiteátr v Epidavros a bájné Delfy. Navíc samotná plavba Korintským průplavem je velkým zážitkem!

Nabízíme k pronájmu celé katamarany Lagoon i jednotlivé kajuty, v případě zájmu i jednotrupé plachetnice.

NENAŠLI JSTE PROGRAM, KTERÝ HLEDÁTE?

Chtěli byste vyzkoušet jiný program? Nebo máte nápad na zajímavý program vhodný k využití i pro další zájemce?

Pojďte s námi spolupracovat na realizaci Vašich projektů! Pokud máte nápad a troufáte si ho vlastními silami realizovat, zaměřte se na to, co umíte. Zabezpečení plavby nechte na nás, jsme profesionálové v jachtingu a máme zázemí vlastní základny v Řecku. Proto rádi podporujeme nápady na zajímavé programy na jachtách, které budou zapadat do našich představ. 

Vyplňte následující formulář a my se Vám obratem ozveme jestli Váš nápad můžeme podpořit a domluvíme podrobnosti dalšího postupu včetně podpisu smlouvy o spolupráci.

Kontaktujte nás

Jsme tu, abychom plnili Vaše jachtařská přání.
Napište nám o nich.