Naplňujeme vaše jachtařské sny

Domů » Olympic Marina – základna Altumare v Řecku

Olympic Marina – základna Altumare v Řecku

VYUŽIJTE PŘÍLEŽITOSTÍ, KTERÉ VÁM spojení altumare & řecko NABÍZÍ

Výhody Olympic mariny:

Olympic Marina

Služby základny altumare v řecku

INDIVIDUÁLNÍ SLUŽBY NA MÍRU

V Olympic marině sídlí na mole číslo 1 flotila jachet, kterou nabízíme k pronájmu. Pokud plánujete akce pro větší počet lidí, rádi Vám zajistíme vše potřebné včetně dopravy z letiště, cateringu, zábavy a doplňkového programu (prohlídka Poseidonova chrámu na mysu Sounio, vstup do wellness centra v 5* hotelu Grecotel apod. ).

Pokud jste v Aténách a chcete si udělat denní výlet na některý z blízkých ostrovů (Makronisos s pohnutou historií vězení pro politické vězně, nebo Kea s přírodními a historickými památkami a nádhernými plážemi), zajistíme pro Vás denní plavbu s občerstvením a požadovanou úrovní služeb.

PROFESIONÁLNÍ SERVIS PRO VAŠI LOĎ

Zajistíme kvalitní servis pro Vaši jachtu vlastními prostředky a personálem i ve spolupráci s autorizovanými partnery Raymarine, B&G, Simrad, Volvo, Yanmar, Onan, SeaRecovery, UltraMarine a dalšími. Provádíme veškeré práce včetně laminování, strukturálních oprav, výměny polstrování, opravy plachet (autorizovaný servis Elvström a NV Sails), Bimini apod. až po opravy hliníku, kompozitních materiálů, rekonstrukce a opravy člunů z PVC i hypalonu. 

KRÁTKODOBÉ KOTVENÍ

Plujete na své jachtě v Řecku a potřebujete si „odskočit“ domů a hledáte bezpečný přístav blízko mezinárodního letiště? Chtěli byste na jachtě než se vrátíte něco opravit nebo vylepšit? Potřebujete si nechat doručit náhradní díly? Rádi Vám nabídneme služby naší kanceláře včetně servisu a péče o Vaši jachtu. Pokud zvažujete využít naše služby, nejprve si nechte připravit naši nabídku, jestliže prvně kontaktujte kancelář mariny, nemůžeme Vám naše služby prodávat nepřímo, ale jedině prostřednictvím mariny.

DLOUHODOBÉ KOTVENÍ

Mariny v Řecku se rychle plní, pokud plánujete umístit svoji jachtu v okolí Atén, neváhejte! Jsme připraveni Vám nabídnout individuální služby podle Vašich představ – od základního kotvení v marině s dozorem nad Vaší jachtou až po komplexní služby péče a servisu o Vaši jachtu, případně vyhledání posádky až po právní a daňové poradenství včetně vedení účetnictví. Jsme naprosto flexibilní a vždy hledáme WIN – WIN řešení.

NECHTE VAŠI JACHTU VYDĚLÁVAT​

Olympic marina je hlavním centrem našich služeb v oblasti Charter managementu, neváhejte nás kontaktovat pro individuální nabídku. Respektujeme Vaše individuální představy a učiníme maximum, abychom Vám nabídli služby na míru, ať už hledáte maximální výnos, nebo jenom chcete zajistit pár týdnů charteru na pokrytí ročních nákladů Vaší jachty.

A pokud jachtu ještě nemáte a uvažujete o její koupi, podívejte se s námi na statistiky výnosů různých typů jachet, navrhneme Vám i výhodné varianty registrace a najdeme tu nejlepší variantu nákupu i charter managementu. 

Více informací

POSKYTUJEME PROFESIONÁLNÍ ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS

Jsme autorizovaným distributorem a servisním partnerem LAGOON, máme přímý přístup do online objednávacích systémů náhradních dílů pro všechny modely LAGOON (současné i dřívějších). Náhradní díly posíláme ze skladů ve Francii přímo na naši servisní základnu, proto je můžeme mít k dispozici v řádu dnů, ale nejpoužívanější díly dokonce držíme skladem. 

Více informací

Kde nás v marině najdete

Napsali o základně altumare v řecku

Jak vypadá základna altumare v řecku?

Tipy na plavby

Našim zákazníkům na požádání poskytneme detailní trasu plavby v systému Navionics.
Získáte detailní itinerář trasy včetně marin a pláží, které je vhodné po cestě navštívit. S námi nejedete naslepo, ale do předem osvědčených míst.

Kyklády - trasa plavby

Trasa 1

Při příznivých podmínkách v Kykládách

Snadná navigace mezi ostrovy na dohled, malé denní vzdálenosti (asi 20nm) kromě přeplavby 45nm ze Serifos na Hydru.

Možnost nákupů surovin a doplnění vody na všech ostrovech. Taverny a krásné pláže i zajímavá architektura (Serifos Chora, Hydra, Poros), historické památky (Kea, Aegina, Sounio).

Itinerář plavby

Sobota ... Sounio – noc pod Poseidonovým chrámem na mysu Sounio (3nm z mariny)

Neděle ... ostrov Kea – pláže, krásná příroda s úrodnými kaňony, historické památky, zajímavá místa pro potápění

Pondělí ... ostrov Kythnos – termální prameny, úžasné pláže a zátoky, čerstvé suroviny
Úterý ... ostrov Serifos – krásné pláže a zajímavé přístav s městem Chora nad ním

Středa ... ostrov Hydra – světoznámý ostrov bez aut, centrum umělců a kultury, žil a tvořil na něm i Leonard Cohen

Čtvrtek ... ostrov Poros – kosmopolitní šarmantní městečko v jednom z největších přírodních přístavů ve Středomoří, restaurace a bary v přístavu, klid a krásné koupání v blízkých zátokách

Pátek ... Olympic marina – cestou zpět se můžete zastavit na koupání na ostrově Aegina, nebo severní straně Saronského zálivu
Saronský záliv - trasa plavby

Trasa 2

Při silném severním větru

Snadná navigace mezi ostrovy na dohled, malé denní vzdálenosti (asi 20nm) a plavba v chráněné oblasti Saronského zálivu na klidnější hladině než v Kykládách.

Možnost nákupů surovin a doplnění vody na všech ostrovech. Taverny a krásné pláže i zajímavá architektura (Hydra, Ermioni, Poros), historické památky (Sounio, Aegina, Epidavros).

Itinerář plavby

Sobota ... mys Sounio – noc pod Poseidonovým chrámem na mysu Sounio (3nm z mariny)

Neděle ... ostrov Aegina – rybářská vesnička Perdika, nebo jižní část ostrova s chráněnými zátokami a plážemi

Pondělí ... přístav Epidavros – chráněný přístav s krásným nábřežím a blízkým světoznámým amfiteátrem

Úterý ... přístav Methana – lázně s pěknou promenádou, restauracemi a obchody a velkým přístavem

Středa ...ostrov Hydra – světoznámý ostrov bez aut, centrum umělců a kultury, žil a tvořil zde i Leonard Cohen

Čtvrtek ...ostrov Poros – kosmopolitní šarmantní městečko v jednom z největších přírodních přístavů ve Středomoří, restaurace a bary, klid a krásné koupání

Pátek ... Olympic marina – cestou zpět se můžete zastavit na koupání na ostrově Kea, nebo v zátokách severně nad Lavria

Trasa 3

Při několika dnech silného větru

Snadná navigace mezi ostrovy na dohled, malé denní vzdálenosti (asi 20nm) a plavba v s využitím silnějšího zadobočního větru.

Možnost nákupů surovin a doplnění vody na všech ostrovech. Taverny a krásné pláže i zajímavá architektura (Andros, Tinos), historické památky (Sounio, Kea).

Itinerář plavby

Sobota ... mys Sounio – noc pod Poseidonovým chrámem nebo na ostrově Kea (15nm): pláže, krásná příroda s úrodnými kaňony, historické památky, zajímavá místa pro potápění

Neděle ... ostrov Kythnos – termální prameny, úžasné zátoky, čerstvé suroviny

Pondělí ... ostrov Syros – bývalé centrum Kyklád s mramorovým náměstím, výstavními stavbami i krásnými zátokami

Úterý ... Skinousa - neobydlený ostrov, krásné pláže n. Delos - posvátné místo s velkolepými památkami n. Mykonos -známý party ostrov navštěvovaný celebritami

Středa ... ostrov Tinos – známé poutní místo s krásným klášterem nad přístavem

Čtvrtek ... ostrov Andros – nepříliš známý, ale půvabný a velmi bohatý ostrov, který je tradiční baštou velkých rejdařských rodů, krásná místa na koupání

Pátek ... Olympic marina

Obraťte se na specialisty

Řecko velmi dobře známe a okolní ostrovy blízko naší základny zejména. Proto Vám pomůžeme připravit alternativní trasy Vaší plavby podle očekávaných podmínek a Vašich preferencí.

Kontaktujte nás

Jsme tu, abychom plnili Vaše jachtařská přání.
Napište nám o nich.