Naplňujeme vaše jachtařské sny

Domů » O nás » Naše mise

Naše mise

Plníme vaše jachtařské sny

Myslíme, že tu svobodu a  radost, kterou jachting nabízí, by si zasloužil každý. A díky charteru je svět jachtingu snadno přístupný i lidem, kteří nemají možnost nebo nechtějí mít vlastní jachtu. Přitom jachting je v dnešním světě  velmi bezpečným způsobem cestování, vše potřebné si vezete s sebou, vaříte z čerstvých zásob, vybíráte si místa, kde se budete koupat a kde budete trávit dny a noci podle svých představ. 

Naše filosofie

Altumare culinary

Naší misí je pomáhat jachtařům (i budoucím) uskutečňovat jejich jachtařské sny tím, že poskytujeme špičkové služby jak pro majitele a budoucí majitele jachet, tak pro zájemce o pronájem lodí námořních i říčních. Nováčkům usnadníme první kroky v jachtingu a provedeme je celým procesem získání kapitánského průkazu, zkušeností, prvními plavbami až třeba po rozhodnutí o nákupu jachty, ať už motorové, nebo s plachtami. 

Co už máme za sebou

Za 20 let naší historie jsme poznali řadu významných osobností ze světa jachtingu a dalších oborů, účastnili jsme se zajímavých projektů, plavili jsme se ve všech oceánech a desítkách destinací.

Chartery v desítkách různých destinací

SeaExpedition - plavby s outdoorovým programem

Zrealizovali jsme charter na Markézách v Pacifiku, ve Vietnamu nebo  Estonsku, tedy na místech, kde se v daném čase jachty standardně nepůjčovaly. 

Zařizujeme chartery ve vzdálených destinacích jako jsou Belize, Seychely, Mauritius, Thajsko, Malajsie, Francouzská Polynési nebo, Mexiko. Zde jsme i řešili velmi zapeklité komplikace, které někdy život přináší a které dokáží i z ráje na zemi udělat úplně opačnou věc.

Mnoho úspěšných charterů naše společnost realizuje každý rok ve standardních destinacích jako jsou Řecko, Chorvatsko, Turecko, Itálie, Španělsko, Skandinávie, Francie, Anglie a další.

Výzvu pro nás byl charter závodních speciálů Volvo Ocean Race i Class 40 a delivery těchto lodí mezi závody.

Zážitkové plavby a plavby na míru

Altumare Culinary

Rádi děláme specifické, něčím zvláštní projekty. Tak jsme se podíleli např. na plavbách firemní flotily pro 150 osob, tematických plavbách na pozorování velryb a delfínů, gastronomii, osobní rozvoj, koučink apod.

Přeplavby ve Středozemním moři i převoz nových jachet z Francie do Středozemí jsou pro nás již rutinou.

Prodej katamaranů, jachet a motorových člunů

Lagoon 51

Máme za sebou řadu úspěšných výběrů a prodejů jachet i katamaranů, nových i použitých. Součástí našich služeb je i zařízení potřebných formalit a přepravy do místa určení.

Jsme dlouholetým autorizovaným dealerem katamaranů Lagoon pro Českou a Slovenskou republiku a postupně jsme se stali zástupci i dalších světových značek pro český trh. Např. Sanlorenzo, Bluegame nebo Technohull.

Kapitánské kurzy

Kapitánský průkaz

Připravili jsme též desítky kapitánů pro bezpečnou plavbu po kterémkoliv moři a zvyšujeme kvalifikaci posádek v rámci kurzů RYA.

Spoluorganizujeme kurzy přežití na moři certifikované ISAF ve spolupráci se RYA training centre Školy jachtingu a Segelwelt Andrease Hanakampa v ČR i zahraničí. Tento kurz absolvoval před závodem miniTranSat například David Křížek.

Kontaktujte nás

Jsme tu, abychom plnili Vaše jachtařská přání.
Napište nám o nich.