fbpx
Altumare s.r.o. - Specialista na katamarany a Řecko

Specialista na katamarany a Řecko

Prodej jachet a návazné služby

Splňte si svůj sen
Chcete si pořídit jachtu? 

Buďte dalším spokojeným majitelem, který využije našich služeb při výběru, konfiguraci, pořízení, registraci a třeba i kotvení a následném zabezpečení provozu Vaší  jachty. 

Privátní jachta

Chcete mít jachtu jenom pro sebe, máte vyhrazené prostředky na její údržbu a kotvení a dost času na její využití? Pak už Vás čeká jen  záviděníhodná práce při jejím výběru a zabezpečení provozu. Pokud si nejste jisti, poradíme Vám a dáme Vám na výběr z více variant řešení. 

Vlastní chartová jachta

Chcete mít svoji jachtu, ale nemáte dost času ji plně využívat? Nebo chcete snížit náklady na její provoz výnosy z pronájmu? Máme řešení a zkušenosti jak to zařídit na naší základně v Řecku, nebo u našich partnerů v různých částech světa. Klidně zařídíme vše na klíč, budete-li si to přát:

– doporučíme Vám model a konfiguraci jachty podle Vašeho rozpočtu tak, aby poměr nákladů a výnosů byl optimální

      • pokud máte vlastní představu jakou jachtu chcete, navrhneme Vám podle našich zkušeností očekávaný rozpočet jejího provozu

PODLE NÁS JSOU VHODNÉ DVA SCÉNÁŘE:

1. Pronájem jachty bez kapitána, tzv.“bareboat charter“
Většinou jde o jachty asi do 50 stop délky a jejich výbava je optimalizovaná podle požadavků trhu. Pečlivě se budeme o jachtu starat, ale opotřebení každé věci, která se pronajímá, je vždycky větší, než věcí soukromých. S   tím je potřeba počítat. Ale soukromé věci zase nepřinášejí finanční příjem.
Speciální prvky výbavy, které chcete na charterové jachtě mít,  nemusí nutně zvýšit její výnosy, poradíme Vám co je vhodná investice.

2. Pronájem jachty s posádkou
S posádkou se zpravidla pronajímají větší (nad 50 stop), nebo mimořádně dobře vybavené jachty s prostornými kajutami (tzv. majitelské verze). Jejich opotřebení je díky přítomnosti kapitána podstatně menší než u jachet pronajímaných bez posádky. Většinou ale výnos z jejich pronájmu nedosahuje v poměru k pořizovací ceně takových výsledků jako u jachet pronajímaných “bareboat”. Jejich cena se ale drží výš a při následném prodeji takové jachty je výnos vyšší. 

Pokud Vás zajímají podrobnosti, nebo máte vlastní představu o pořízení a využití jachty, neváhejte se na nás obrátit, nabídneme Vám naše zkušenosti a názory pro Váš projekt. 

Katamarany LAGOON

Nejlepší poměr cena/výkon/kvalita

Katamarany Marsaudon

Racer-cruiser katamarany

Superjachty CNB

Jednotrupé superjachty za přijatelné ceny. 

VPLP

Individuální jachty s jedním,dvěma i více trupy

Superjachty Sanlorenzo

Megajachty na míru

Technohull – RIB čluny

Nejrychlejší RIB světa

Katamarany Befoil

Rychlost na foilech

Použité jachty

z důvěryhodných zdrojů