Naplňujeme vaše jachtařské sny

Domů » Pronájem jachet » B2B spolupráce

B2B spolupráce

PLAVBY NA ŘEKÁCH A JEZERECH

Věříme v sílu vyvážené profesionální spolupráce a pokud máte nápad jak využít toho, co opravdu umíme a přidat k tomu služby či produkty, ve kterých jste právě Vy, specialisté na slovo vzatí, zavolejte nám, nebo pošlete svůj nápad jak spolupracovat, budeme se mu věnovat a ozveme se Vám. 

A protože je podle nás nejhorší  když se mezi obchodními partnery objeví nedorozumění, které může vzniknout i v dobré víře obou stran, věříme, že je po úvodní diskusi nutné uzavřít obchodní smlouvu na projekt, do kterého se společně pustíme. Není to projev nedůvěry, ale ani my ani Vy nemáte čas ztrácet čas v nedorozuměních a když si vyjasníme, co která strana očekává od spolupráce a co přináší, nebudeme ztrácet čas a budeme schopni vrhnout se do práce na společném projektu.

Pokud máte nápad na využití jachtingu, ale nejste „firmou“, nabízíme i spolupráci kapitánům, lektorům, trenérům, klubům  a dalším nadšencům do nových projektů a výzev, viz Zážitkové plavby.

Pro cestovní kanceláře

Hledáte zajímavý pobyt u moře pro svoje náročné klienty?

Nabídněte jim naše katamarany s profesionální posádkou! Dokonale známe lodě, jejich posádky i prostředí a na naší základně v Olympic marně v Lavriu u Atén v Řecku můžeme připravit VIP služby pro Vaše náročné klienty. Domluvte se bez prostředníků přímo s námi!

Hledáte exkluzivní a aktivní pobyt u moře v tropech, nebo jinde ve světě?

Zajistíme Vám kontakt na provozovatele obdobných jachet v jiných částech světa! Proč nenabídnout Vašim klientům třeba pobyt na více ostrovech Seychel? Ostrovní resorty jsou fantastické, ale Seychely mají více ostrovů a pohyb na katamaranu s kvalitní posádkou je právě na tomto místě světa velice výhodný. S takovým komfortem se na neobydlené pláže jinak opravdu nedostanete! A domluvit večeře v různých rezortech vůbec není problémem.

Organizujete pobyty pro skupiny cyklistů, potápěčů, nadšenců pro tracking a dalších sportovců?

Využijte zázemí naší základny v Řecku a počasí vhodného pro sportovní aktivity od brzkého jara do pozdního podzimu. Kromě toho máme katamarany vybavené naftovým topením, které poskytnou nezbytný komfort i při nízkých nočních teplotách. S námi můžete svým klientům nabídnout ubytování na jednom místě (našich jachtách) na různých ostrovech! 

Máte v řadách Vašich klientů zájemce o historii Řecka?

Na našich jachtách pro ně můžete zařídit návštěvu amfiteátru v Epidavros, chrámu Aphaia na Aegině, těžko dostupné lokality úžasných památek na Kea a za dobrého počasí navštívit i bájný Delos! To vše komfortně a bez nutnosti stěhování a transferů mezi hotely!

Pro specialisty z různých oborů

B2B spolupráce

Určitě existuje mnoho aktivit a služeb, o kterých se na těchto stránkách nezmiňujeme a které by přitom mohly s úspěchem využít prostředí námořního jachtingu. Pokud myslíte, že právě takové služby / produkty nabízíte a máte chuť využít výhody prostředí námořního jachtingu, neváhejte se na nás obrátit s Vašimi představami. 

Čím bláznivější, tím lepší, nebráníme se netradičním nápadům a díky zázemí vlastní základny v Olympic marině v Řecku můžeme nabídnout pro pilotní akce velmi nadstandardní zabezpečení pro různé akce za zlomkovou cenu komerčních nákladů a to bude jednou z našich investic do Vašich nápadů. Rádi zkoušíme nové věci a připravujeme netradiční projekty. 

A když se ukáže, že je o nový projekt zájem, můžeme ho realizovat díky síti našich kontaktů i na jiných místech, než na naší základně v Řecku, ale pro pilotní projekt je to u nás v Řecku prostě nejlepší. 

Nabídka firmám a kolektivům

V námořních velmocích jsou jachty i lodě běžně využívány k setkávání, pořádání akcí a vůbec obchodním aktivitám. Jistě je to dáno i přínosem  jachtingu a lodního businessu vůbec pro ekonomiku dané země, stačí se podívat na objem reklamy. Stejné možnosti Vám rádi zajistíme, tak proč nevyužít tradiční prostředí, ve kterém se businessu daří? 

Proč o tom vůbec mluvíme, když stačí pronajmout si plachetnici a přijet na ni? Protože je to stejné jako s přípravou jídla. Stačí ohřát polotovar a sníst ho za pochodu, nebo se stavit na pumpě pro párek v rohlíku a spořádat ho za volantem? Nebo je potřeba jít k Michalu Göthovi do hotelu Miura, který vaří z místních surovin, které vybírá od dobrých dodavatelů? A  je to pořád jenom jídlo a zasycení hladu… A v našem případě jsou to pořád jenom plachetnice, katamarany a motorové jachty a pobyt na nich. My chceme věnovat pozornost každému detailu, protože tam přece číhá ďábel, jak praví klasik. A pokud tohle hledáte, určitě najdeme společnou řeč. Podle nás je zadání zajistit jachtu na rodinnou dovolenou prostě jiné, než zajistit jachtu pro business setkání. Rodina chce být spolu a užít si moře, když přijedete za obchodem, je důležité soukromí a vhodné prostory pro setkání, přístup do moře asi nebude důležitý. Proto si myslíme, že pro konkrétní účely nestačí jen pronajmout jachtu a protože to tak vnímáme, víme taky co a jak zajistit pro různé příležitosti. 

Nabídka pro firmy

Má Vaše firma program na podporu dovolených pro zaměstnance a partnery?

Proč jim nenabídnout pobyt v prostředí, kde budou trvale v blízkosti mořské hladiny, kde je koncentrace blahodárných minerálů včetně mořské soli nejvyšší a proto se účinek pobytu u moře násobí? Navíc nebudou trávit čas v plných hotelech a přelidněných plážích!  A možná budete překvapeni, že se mezi nimi najde kapitán, který se ujme kormidla a připraví  nezapomenutelnou dovolenou pro ostatní!
Ozvěte se nám, najdeme řešení pro každý rozpočet!

Připravujete oslavu významného firemního jubilea nebo obchodního úspěchu? Chcete motivovat svůj tým k dosažení složitého cíle?

Nabídněte jim akci, kterou si „za peníze nekoupí“! Co tím myslíme? Náklady na plavbu na prodloužený víkend Vás budou stát podobně jako eurovíkend, jenže ten si může kdokoli koupit a vyrazit! Ale prodloužený víkend na jachtě s plným komfortem se běžně nenabízí! Prostředí jachtingu přirozeně podporuje teambuilding – vzpomeňte si na hesla „všichni za jeden provaz“, „jsme na jedné lodi“, „všichni k pumpám“ a další. Připravte pro svůj tým nezapomenutelný prodloužený víkend za cenu eurovíkendu a zdarma k tomu dostanete přirozený teambuilding! Nebo nenechávejte nic náhodě a připravte i teambuildingový program!  Zajistíme Vám jachtu a ve spolupráci s partner i případné další části programu, který nebudete chtít nechat ve Vaší režii.

Incentivní plavby: když chcete udělat radost kolegům nebo obchodním parnerům

Zajistíme Vám plavbu, kde je vše podřízeno spokojenosti klientů, nebývá podstatné jak daleko se pluje a co všechno uvidí, důležitá je maximální spokojenost Vašich hostů. Výběr jachty odpovídá počtu hostů a požadovanému komfortu plavby, stejně tak stravování a další program. Někomu udělá největší radost aktivní plavba s naprostým zapojením každého z hostů, včetně škrábání brambor, jinému vyhovuje naprostý komfort s hotelovými službami a zážitkovou kuchyní. Máme bohaté zkušenosti a reference s obojím.

Potřebujete nerušené podmínky pro zásadní diskusi, oznámení, brainstorming apod.?

Víme o zátokách, kam ani GSM signál nedosáhne a přitom jsou blízko civilizace. Jachty a zejména katamarany poskytnou ideální podmínky pro diskrétní a opravdu nerušená intenzivní setkání, ze kterých jen tak někdo neodejde (neodplave)… 

Chystáte podpis významné obchodní smlouvy?

Osobnosti světového businessu k takovým účelům využívají často svých jachet, tak proč nevyužít našich služeb a nepřipravit ke stvrzení důležitých obchodů stejné prostředí? Zajistíme motorové jachty i plachetnice a katamarany a velmi diskrétní prostředí s VIP službami, posádky ale běžně nehovoří česky a pokud byste chtěli česky (jiným konkrétním jazykem) hovořící personál, na přání to zajistíme.

Chcete obchodní jednání okořenit o mimořádný zážitek na špičkové závodní jachtě?

Nevýhodou formule 1 je málo místa pro spolucestující.  To „formule 1 na vodě“, za kterou asi můžeme závodní jachty třídy Volvo Ocean Race označit mají místa i pro 20 spolucestujících… 

Pro vedení dvou nadnárodních společností jsme zařizovali intenzivní a drsný jachtařský zážitek na palubě ostré závodní jachty třídy Volvo Ocean Race. Účastníci se ubytovali v luxusním hotelu v přístavu, ale po bzké snídani se stali členy posádky závodní jachty, která naplno spolupracuje pod vedením špičkového závodního kapitána, účastníka Volvo Ocean Race a dalších regat. Krátká přestávka na oběd formou jednoduchých sendvičů, čaj a káva připravená na palubním vařiči a další intenzivní a fyzicky náročný program.  Návrat do mariny, osprchovat se, převléknout do večerního obleku a po náročném dni rychle na večeři do Michelinské restaurace. 

Kontaktujte nás

Jsme tu, abychom plnili Vaše jachtařská přání.
Napište nám o nich.