Naplňujeme vaše jachtařské sny

Domů » Prodej jachet » Prodej jachet – katamarany Lagoon

Prodej jachet – katamarany Lagoon

NEJPRODÁVANĚJŠÍ KATAMARANY NA SVĚTĚ

LAGOON je největším výrobcem  katamaranů na světě. Založen byl v roce 1984 a od té doby nepřetržitě roste tak, že se stal firmou s největším obratem v koncernu Beneteau, kam patří spolu s Jeanneau, Beneteau, Prestige, MonteCarlo a CNB.  Přes 600 katamaranů ročně vyrobí ve čtyřech výrobních závodech ve Francii nejmodernější metodou vakuového vstřikování laminátu.

Výrobní program LAGOON aktuálně zahrnuje katamarány poháněné plachtami s délkou trupu 40 až 78 stop v cenových relacích od 400tisíc asi do 4 mil. EUR.

Plavební vlastnosti katamaranů LAGOON definuje kancelář VPLP,  jejíž jachty vyhrávají významné regaty včetně Americas Cupu, Sydney Hobart a dalších. Názvy jachet z dílny VPLP jako Groupama I, II, III, Group Bel, IDEC Sport, Banque Populaire V, MOD70, Macif, Sodebo Ultim, Maxi 80 Prince de Bretagne, Comanche, Hugo BOSS Imoca, nebo Figaro 3 nepotřebují komentář. Takže až se budete ptát proč mají katamarany této značky tak dobré plavební vlastnosti, že pravidelně vyhrávají transatlantický závod ARC, už víte proč. Pod návrhem těchto značkových katamaranů jsou totiž podepsáni jedni z nejlepších námořních architektů světa. 

VPLP si dává záležet jak na originálním designu, tak i na ryze praktických vlastnostech, jež vám zpříjemní plavbu. Vodoryska prázdných katamaranů je výrazně nad hladinou a tvar trupu je navržen tak, aby byl nejúčinnější při běžném zatížení s plnými nádržemi vody a nafty, zásobami potravin, jachtařským vybavením, plachtami a osobními věcmi posádky. Katamarány LAGOON mají pevné kýly přilaminované k trupu. Ani kompletní poškození kýlu proto neohrozí celistvost trupu a vztlak katamaránu a nedojde k jeho potopení. Kýly mají schopností pojmout náraz na podvodní překážku nebo dosednout na dno bez poškození trupu (třeba při odlivu), což zaručuje maximální možnou bezpečnost a jednoduchost použití. 

Motorové katamarany LAGOON

LAGOON vyrábí i dva modelymotorových katamaránů ověnčené prestižními cenami za nejlepší motorovou jachtu.
Motorový katamarán LAGOON SIXTY 7
Lagoon Seventy8
Motorový katamarán LAGOON SEVENTY 8

Prohlédněte si jednotlivé modely přímo na našich specializovaných stránkách věnovaných katamaranům lagoon.

Koupě katamaránu LAGOON je dobrou investicí, díky vysoké kvalitě použitých materiálů, přesné výroby a nadčasovému designu si totiž tyto katamarany drží svoji cenu, která (narozdíl od auta) nikdy neklesá pod 50 % původní pořizovací hodnoty. A díky tisícům vyrobených katamaranů je značka LAGOON nejčastěji zastoupená v charteru a taky první volbou na charter jachtařů z celého světa. Zvažujete-li nákup katamaranu pro charter, je dobré ujasnit si investiční záměr, jestli požadujete zisk (u některých modelů je reálné dosáhnout přes 10 % čistého zisku ročně), nebo spíš „vydělat na provoz“ a mít katamarany co nejvíce k dispozici pro svoje potřeby. Jsme flexibilní a máme zkušenosti s péčí a charterem katamaranů s různými investičními strategiemi. Domluvte si s námi schůzku, nebo telefonický rozhovor a probereme podrobnosti. 

Jsme součástí nejširší prodejní sítě, LAGOON má asi 100 autorizovaných partnerů po celém světě, žádná konkurence nemá víc. Proto se nemusíte bát, že by byla pomoc daleko, ať budete se svým katamaranem kdekoli. 

Naše servisní základna je v Olympic marině v Lavrio u Atén v Řecku, ale náhradní díly posíláme na jakoukoli adresu po světě přímo z centrálního skladu ve Francii. Jsme online připojeni do systému prodeje náhradní dílů LAGOON, proto Vám sdělíme informaci o dostupnosti požadovaného dílu obratem a v Evropě můžete svůj díl během 1-3 dnů v závislosti na rychlosti kurýrní služby. Pro jednoznačnou identifikaci dílu mějte připraveno výrobní číslo Vašeho katamaranu. 

Kontaktujte nás

Jsme tu, abychom plnili Vaše jachtařská přání.
Napište nám o nich.