Naplňujeme vaše jachtařské sny

TECHNOHULL® ATTITUDE 35

Nejrychlejší kajutový člun

Technohull® Attitude 35  je hbitý, pohodlný a luxusní 11ti metrový člun, spojující prvky sportovního RIBu s vybavením mnohem větší lodě. 

Konstruktéři sáhli po prověřeném trupu, do kterého zakomponovali obytnou kajutu s pohodlným lůžkem a dokonce i oddělenou koupelnou (umyvadlo, sprcha, WC).

Pohonnou jednotkou může být jeden až dva vestavěné motory, nebo závěsné motory. Ventilovaný trup o dvou stupních má velmi nízký odpor,  což zaručuje zvýšený výkon a nízkou spotřebu paliva.

Díky kompaktní kajutě, sportovnímu charakteru,  palubě z teakového dřeva a odpruženým sedadlům je ATTITUDE 35 ideálním člunem pro dlouhé a rychlé cestování za všech podmínek a to nejen na denní výlety. 

Maximální rychlost modelu Attitude 35 je asi 70kn a cestovní kolem 35kn.

Technohull® Attitude 35 je unikátním RIB člunem, který má vlastnosti vynikajícího sportovního člunu a přitom nabízí obytný komfort obvyklý na mnohem větších lodích. Je vhodný na krátké sportovní výlety i na dlouhé pobyty a díky plavebním vlastnostem není pro Attitude 35 problémem ani plavba na otevřeném moři. Orientační cena modelu Technohull® Attitude 35 začíná na 265 tisících EUR. 

Technické parametry

Standardní vybavení

Kontaktujte nás

Jsme tu, abychom plnili Vaše jachtařská přání.
Napište nám o nich.