Naplňujeme vaše jachtařské sny

Technohull Explorer 40

VZRUŠUJÍCÍ A LUXUSNÍ OBYTNÁ STŘELA

Technohull Explorer 40 posouvá laťku v kajutových RIB člunech a ukazuje směr budoucího vývoje. 

Explorer 40 je multifunkční sportovní člun s prostornou palubou, chráněným kokpitem a schopností rychle překonávat dlouhé vzdálenosti na otevřeném moři za všech podmínek.

Díky komfortní kajutě skryté pod řídící konzolí, kde najdete i oddělenou koupelnou s WC a sprchou nabízí špičkový luxus na denní plavby, ale manželská postel v prosvětlené kajutě nabízí dostatek pohodlí i na vícedenní plavby za dobrodružstvím. 

Maximální rychlost přesahuje 70 uzlů, proto Vás Technohull Explorer 40 bezpečně a opravdu rychle dopraví kamkoli. Klidně stihnete i oběd v Monacu a večeři na Korsice, nebo jednodenní výlet na Mykonos a Santorini z Atén.

S jedinečným člunem Technohull Explorer 40 se můžete klidně vydat na dlouhý denní výlet s celou rodinou, nebo přáteli, 10 osob člun uveze i při plavbám na dlouhé vzdálenosti po otevřeném moři. Nebo můžete vyrazit na vícedenní výlet po ostrovech jenom ve dvou a užít si komfort kajuty s koupelnou. Díky palivové nádrži na 750 litrů je Váš akční rádius bez doplnění paliva určitě více než 250nm a při cestovní rychlosti kolem 50 uzlů tu vzdálenost překonáte za pár hodin. Orientační cena modelu Explorer 40 začíná na 313 tisících EUR. 

Technické parametry

Standardní vybavení

Kontaktujte nás

Jsme tu, abychom plnili Vaše jachtařská přání.
Napište nám o nich.