Naplňujeme vaše jachtařské sny

Technohull SeaDNA999G5

Ikonický člun pro dobrodruhy

TECHNOHULL SeaDNA999 je nejprodávanější vysoce výkonný RIB pro všechny dobrodruhy, kteří mají taky rádi komfort.

Tento elegantní motorový člun může být poháněn jedním, nebo dvěma závěsnými, nebo vestavnými motory a dosahuje cestovní rychlosti 50-70kn. Maximální rychlost je kolem 90kn a plavební vlastnosti i ve velmi náročných podmínkách jsou fascinující. 

Technohull SeaDNA999

Kokpit nabízí různé možnosti usporádání včetně varianty s dvojlůžkem pod výklopnou přídí. Po vyklopení přední části řídící konzoly se otevírá přístup do koupelny s WCkterá je standardní výbavou. 

Prvotřídní nautické vlastnosti trupu umožňují rychlou plavbu i v těch nejnáročnějších podmínkách. Cestování s člunem SeaDNA999G5 je komfortním zážitkem i dobrodružstvím za všech podmínek. 

Model SeaDNA999 je základním kamenem výrobního programu společnosti Technohull. SeaDNA999 je desetimetrový člun pro rychlé cestování na dlouhé vzdálenosti se vším komfortem (koupelna s WC skrytá v řídící konzole) a za všech podmínek. Přitom poskytne obrovský sportovní zážitek blízký závodním člunům: okamžitá a kultivovaná reakce na změny směru plavby, mimořádné zrychlení a plavba ve skluzu od malých rychlostí až po maximální rychlost kolem 90kn.  Orientační cena modelu SeaDNA999G5 začíná na 196 tisících EUR. 

Technické parametry

Standardní vybavení

Kontaktujte nás

Jsme tu, abychom plnili Vaše jachtařská přání.
Napište nám o nich.