fbpx
Altumare s.r.o. - Specialista na katamarany a Řecko

Specialista na katamarany a Řecko

Pronájem jachty

Plavby na míru: připravíme pro Vás plavbu Vašich snů, pokud je to jen trochu reálné...

Krátký výlet na motorové jachtě s oslavou na palubě?

Chcete někomu blízkému darovat unikátní zážitek? Pozvěte ho po obědě na kávu do přístavu, kde na Vás bude čekat megajachta s posádkou a odveze Vás na kávu na ostrov v dáli, pokračujte večeří pod hvězdou oblohou v tiché zátoce, zaplavte si a relaxujte, užívejte klidu, další den dopoledne můžete být zpátky v místě Vaší dovolené…

Rodinná dovolená s veškerým komfortem na palubě plachetnice, katamaránu, nebo motorové jachty?

Je pro Vás čas drahý a chcete si ho dokonale užít ve společnosti rodiny nebo přátel? Zajistíme Vám pronájem jachty s profesionální posádkou, kterou přistavíme do místa, kam se nejsnadněji dostanete. Program včetně stravování připravíme na míru a ani se nemusíte vracet do výchozího bodu, pokud Vás má kdo vyzvednout na jiném místě, můžete si užít jednosměrnou plavbu.  Pro tento typ individuálních plaveb využíváme katamarany o velikosti 52 – 78 stop, případně plachetnice 60 stop a víc, nebo motorové jachty od asi 70 stop. 

Mimořádný zážitek na špičkové závodní jachtě?

Nevýhodou formule 1 je málo místa pro spolucestující. To „formule 1 na vodě“, za které můžeme  jachty třídy Volvo Ocean Race směle označit, mají místo i pro 20 spolucestujících. A to může být právě dost pro všechny zájemce z Vašeho jachtklubu, abyste se mohli zúčastnit a z bezprostřední blízkosti pozorovat start velkých jachtařských regat, navíc na takové závodní jachtě můžete docela dlouho držet krok se startovním polem. Máme zkušenosti s takovými akcemi a rádi je zařídíme i pro Vás.

Sníte o účasti na jachtařské regatě na špičkové jachtě s profi posádkou?

I tyto sny umíme splnit jak jednotlivcům, tak skupinám. Třeba na jachtách třídy Class40 se pořádají jak dálkové sólo závody,  tak závody dvojic i týmů. Jestli sníte o účasti na dálkové regatě, můžete být – pokud splníte vstupní podmínky závodu – druhým z dvojice závodníků, nebo členem posádky i když nejste opravdovým závodníkem.. Profík pak vlastně pojede sólo závod a vy mu budete pomáhat a budete u toho!. Samozřejmě to v praxi úplně takhle jednoduché není, musí být splněno mnoho podmínek a předpokladů, ale i takové projekty se dají realizovat a máme s nimi my nebo naši partneři zkušenosti. Víme kde navrhnout a postavit závodní speciál a jak ho provozovat, reference projektů Vám na vyžádání ukážeme.

Zaujala vás plavba na míru?

Zařídíme i na první pohled nemožné.