Naplňujeme vaše jachtařské sny

Domů » Blog » Veletrhy a výstavy » Máme nový web – a představujeme ho!

Aktualizovali a modernizovali jsme náš web. Protože se naše služby rozšiřují a vyvíjejí a záběr toho, co děláme a nabízíme už ten minulý web prostě nezvládal. Poslání nového webu altumare.cz se ale nemění: má poskytovat aktuální informace pro jachtaře, kteří hledají pronájem kvalitních lodí kdekoli na světě a informace majitelům jachet a zájemcům o koupi jachty. S tím vším Vám ALTUMARE poradí a nabídne svoje služby pro vyřešení Vašich potřeb.

Prodej jachet

Zvažujete nákup vlastní jachty? Nabízíme to nejlepší, co na světovém jachtařském trhu můžete najít: katamarany největšího výrobce na světě - firmy Lagoon s nejlepším poměrem cena/výkon/komfort na trhu, racer-cruiser katamarany Marsaudon, na kterých zažijete komfortní plavbu rychlostí srovnatelnou se závodními jachtami (nad 20kn), motorové superjachty San Lorenzo, které definují standard v nejvyšší třídě motorových jachet , nejrychlejší RIB čluny na světě Technohull dosahující rychlosti nad 100kn, rychlé foilující sportovní katamarany Befoil, precizní jednotrupé superjachty CNB v kvalitě individuálně vyráběných plachetnic za velmi přijatelnou cenu a pokud Vám nic z toho nestačí, tak jedni z nejznámějších lodních architektů na světě, VPLP Vám navrhnou jachtu na míru.
Jestli přesně víte, co chcete, obraťte se na nás a zajistíme od nákupu a registrace až po dovybavení jachty, výběr posádky a kompletní provoz. A jestli nemáte jasno, vyslechneme Vaše představy a nabídneme Vám různé varianty. V naší široké nabídce totiž najdete jednotrupé plachetnice, katamarány, trimarany, motorové plachetnice, čluny, superjachty i použité jachty s prověřenou historií a proto věříme, že si u nás vyberete.

Podívejte se na prodávané jachty.

Pronájem jachty

Hledáte pronájem kvalitní jachty s dobrým poměrem cena/výkon pro plavbu s rodinnou, přáteli nebo kolegy? Dobře známe různé jachtařské destinace na světě i firmy, které v nich nabízí pronájem jachet a rádi Vám zajistíme charter podle vašeho přání. Ať preferujete charter jachty bez posádky, nebo chcete pronájem s kapitánem či profesionální posádkou.
Nebo třeba říční lod, na kterou nepotřebujete kapitánský průkaz.
Od jednoduchého charteru bez posádky až po plavbu na míru, to vše pro Vás rádi zařídíme.

Prohlédněte si pronajímané jachty.

Základna v Řecku

Seznamte se s naší základnou v Olympic Marině, která je autorizovaným servisním střediskem pro katamarany Lagoon i centrem našich charterových služeb a místem, kde pečujeme o soukromé i charterové jachty našich klientů. Domluvte si s námi soukromou prohlídku naší základny a využijte příležitostí, které vám nabízí, je jich opravdu více než dost. Snadná dostupnost asi 30-min jízdou z aténského letiště a Saronský záliv i ostrovy Egejského moře jsou doslova na dosah, střežené parkování aut zdarma a kompletní servis mariny včetně čerpací stanice, portálových jeřábů a non-stop asistence při kotvení patří spolu se zázemím naší permanentní kanceláře k tomu, co Vám můžeme na naší základně nabídnout.

Objevte výhody  Olympic Mariny.

Služby pro jachting

Chtěli byste začít s jachtingem, ale nevíte, jak na to? Potřebujete poradit s právními záležitostmi před pořízením jachty, nebo cestou na charter? Hledáte které dokumenty potřebujete k ovládání lodě a kde a jak je získat? Zajímá Vás gastronomie a chcete poradit kde a jaké kvalitní suroviny nakoupit a co z nich snadno uvařit? Hodily by se vám tipy na zajímavé veletrhy a dalších jachtařské akce? S tím vším se nás neváhejte obrátit, rádi Vám nabídneme naše znalosti, zkušenosti a služby.

Koukněte se na jachtařské služby.

Jak se vám náš nový web líbí? Chybí vám informace nebo jste našli vše, co hledáte a potřebujete pro realizaci svého snu? Dejte nám prosím zpětnou vazbu.

Sdílejte příspěvek:

Podobné články

Kontaktujte nás

Jsme tu, abychom plnili Vaše jachtařská přání.
Napište nám o nich.