Naplňujeme vaše jachtařské sny

Domů » Recepty » Zúčastněte se zážitkové plavby s profi kuchařem

Zúčastněte se zážitkové plavby s profi kuchařem

Věříme, že na podzim 2020 už bude cestování snadné, proto připravujeme zážitkovou plavbu v Řecku se špičkovým kuchařem na palubě. A pokud by nás virus pořád omezoval, najdeme nový termín plavby, nebo pokud by ani to nebylo možné, vrátíme všechny peníze. Kromě samotné plavby na katamaranu v podzimním Řecku, kdy podmínky bývají perfektní na koupání v moři i jachting a poznávání ostrovů, si užijete i vaření s profesionálním kuchařem, nákupy čerstvých surovin a podle zájmu i ochutnávání lokálních specialit v tavernách. Moře, modro-bílé ostrovy, čerstvé lokální suroviny, kvalitní gastronomie a parádní jachting - taková je naše nabídka na tuto podzimní plavbu, napadá vás lepší spojení?

Dopřejte si prodloužený víkend, na který jen tak nezapomenete. 5 dnů na katamaránu. Nepřeberné množství zážitků, návštěva řeckých ostrovů, uklidňující šum i koupání v průzračně čistém moři a vzduch nasycený vůní zralých fíků a moře. Na této plavbě se pod vedením zkušených kapitánů seznámíte s ovládáním katamaránu a životem na něm. Vyzkoušíte si jak Vám vyhovuje jachting jako životní styl a získáte potřebné míle a zkušenosti, abyste se mohli přihlásit na některý z kapitánských kurzů RYA. A pokud už jachtingem žijete, seznámíte se s podmínkami pro plavbu na jachtě v Řecku, odhalíte tajná místa pro nákup ryb a čerstvých surovin. Naučíte se mnoho kvalitních receptů od profesionálního kuchaře se specializací na středomořskou kuchyni.

Kdy: 14.-18.10.2020

Kde: paluba (a podpalubí) katamaránu Lagoon 380, Řecko, Středozemní moře


Je vám po chuti představa kvalitní gastronomie s exkluzivní dovolenou? Napište nám na email info@altumare.cz a rezervujte si místo na této speciální zážitkové plavbě ještě dnes.

Sdílejte příspěvek:

Podobné články

Kontaktujte nás

Jsme tu, abychom plnili Vaše jachtařská přání.
Napište nám o nich.