Naplňujeme vaše jachtařské sny

Domů » Blog » Veletrhy a výstavy » Navštivte jachtařský veletrh Cannes Yachting Festival 2022 

Navštivte jachtařský veletrh Cannes Yachting Festival 2022 

Do zahájení veletrhu zbývá:

Dní
Hodin
Minut
Sekund
Cannes Marina
Nenechte si ujít světový veletrh Cannes Yachting Festival 2022! Buďte našimi hosty na stánku Lagoon nebo Sanlorenzo a užijte si s námi atmosféru největší evropské výstavy jachet na vodě.

Na co se můžete letos těšit?

Luxusní jachty v Cannes

Každý rok se přístavy Port Vieux v historickém centru Cannes a Porto Canto na opačné straně světoznámé promenády na Azurovém pobřeží stávají přehlídkou luxusních motorových jachet a místem světových premiér! Letos se v Port Vieux představí přes 500 motoráků délky 5-50m a v Porto Canto více než 100 plachetnic a katamaranů délky  10-28m. Mezi oběma přístavy funguje zdarma festivalová lodní doprava, ze které je jedinečný výhled na promenádu Cannes a celý záliv. 

A přímo před věhlasnou promenádou v Cannes se noční plavbou představí jachty, které zvítězí v prestižní soutěži Invictus Yachts Tropfies! Kromě všech stálých atrakcí Cannes tak čeká na návštěvníky veletrhu i řada dalších! 
Cannes Boat Show je největším lodním veletrhem na vodě v Evropě, nenechte si ho ujít! 

Motorové superjachty Sanlorenzo

V Port Vieux Vás jako zástupci loděnice pro ČR zveme na stánek Sanlorenzo, což je druhý největší výrobce motorových jachet na světě. Přečtěte si více informací o Sanlorenzo. V Cannes si můžete prohlédnout průřez výrobní řadou Bluegame i Sanlorenzo, včetně nového modelu SD90 a těšit se můžete i na  světovou premiéru superrychlé jachty Sanlorenzo SP110, který s maximální rychlostí 40kn způsobí revoluci v kategorii nejrychlejších motorových jachet světa (viz foto). Sanlorenzo SP110 si už u nás můžete i pronajmout... 

Katamarany LAGOON

V Porto Canto Vás rádi přivítáme na stánku Lagoon – největší výrobce katamaranů na světě), který vystaví průřez vyráběnými modely včetně Lagoon 42, Lagoon 46, Lagoon 55 i největších katamaranů Lagoon SEVENTY7 a SIXTY5. Vystavena bude i letošní novinka Lagoon 51, která definuje směr Lagoon k udržitelným technologiím a respektu k přírodě. U Altumare s.ro. jako autorizovaného dealera této značky pro Českou a Slovenskou republiku vždy najdete informace z první ruky. 

Prožijte s námi neopakovatelnou atmosféru jachtařské výstavy na slunném Azurovém pobřeží. Cannes Yachting Festival 2022 se koná od 6. do 11. 9. 2022. Vyplňte jednoduchý formulář a pošleme vám vstupenku zdarma. Můžete si zároveň též přímo objednat nezávaznou konzultaci na našem stánku v Cannes. 

Kdy:

6. - 11. 9. 2022

Kde:

Vieux Port & Port Canto, Cannes

Co:

  • 620 lodí
  • 575 vystavovatelů
  • 141 světových premiér

Zaregistrujte se a získejte vstupenky na veletrh zdarma

KDY?

Od:

6.9.2022

Do:

11.9.2022

KDE?

Zajistěte si vstupenku zdarma

Vyplňte formulář a zašleme vám vstupenku zdarma. Navíc si můžete domluvit termín individuální prohlídky vámi zvoleného modelu lodi.

Podobné články

Kontaktujte nás

Jsme tu, abychom plnili Vaše jachtařská přání.
Napište nám o nich.