Naplňujeme vaše jachtařské sny

Domů » Blog » Veletrhy a výstavy » Přijeďte na jachtařský veletrh do Düsseldorfu

Přijeďte na jachtařský veletrh do Düsseldorfu

Do zahájení veletrhu zbývá:

Dní
Hodin
Minut
Sekund
Nenechte si ujít největší indoor veletrh jachet! Buďte našimi hosty na stánku Lagoon nebo Sanlorenzo a užijte si s námi atmosféru Boot Düsseldorf!

Na co se můžete letos těšit?

Rezervujte si prohlídku Sanlorenzo SD90A nebo Lagoon 46

Po dvou letech nedobrovolné přestávky se vrací největší vnitrozemský veletrh jachet. Jaký návrat to bude?  Přijeďte se podívat na vlastní oči!

Pro velké motorové jachty ani pro katamarany nejsou výstavní haly ideálním prostředím, ale i přesto přiveze Lagoon, největší výrobce katamaranů na světě, svůj oblíbený model Lagoon 46

A v hale vyhrazené pro největší motorové jachty patří pravidelně k největším vystavovatelům Sanlorenzo, které přiveze letošní novinku Sanlorenzo SD90A.

Sanlorenzo SD90A a Bluegame BGX60 na Boot

Sanlorenzo SD90A
Motorová jachta Sanlorenzo SD 90A – novinka roku 2022

Sanlorenzo představilo v roce 2022 několik světových novinek, mezi nimi i tento nejmenší model motorové jachty v řadě SD pro rychlou výtlačnou plavbu. Sanlorenzo SD90A využívá prvky asymetrie díky kterým získává salon na prostornosti, SD90A má majitelskou kajutu na přídi hlavní paluby a zavádí další prvky známé spíše ze superjachet.

Bluegame je druhou koncernovou značkou a na Boot Dusseldorf bude vystaven atraktivní crossover BGX 60.

Užijte si s námi prostředí stánku Sanlorenzo, který připomíná lounge vyzdobený uměleckými předměty. Zavolejte nám a rezervujte si prohlídku!

Katamaran LAGOON 46 letos na výstavě v Düsseldorfu

Na stánku Lagoon – největšího výrobce katamaranů na světě, Vám představíme model Lagoon 46, který je nástupcem legendární 450-tky, která na dlouhou dobu definovala standard katamaranů této velikosti. 

Prožijte s námi neopakovatelnou atmosféru jachtařské výstavy na slunném Azurovém pobřeží. Cannes Yachting Festival 2022 se koná od 6. do 11. 9. 2022. Vyplňte jednoduchý formulář a pošleme vám vstupenku zdarma. Můžete si zároveň objednat termín návštěvy na Boot Düsseldorf a prohlídku vybran= jachty, vyhnete se tak čekání a vyplňování formalit na místě. 

Kdy:

21. – 19. 1. 2023

Kde:

Boot Düsseldorf

Co:

  • plachetnice a katamarany
  • motorové čluny a jachty 
  • jachtařské vybavení
  • výbava pro potápění, surfing a pobyt u vody

Zaregistrujte se a získejte vstupenky na veletrh zdarma

KDY?

Od:

12.1.2023

Do:

19.1.2023

KDE?

Zajistěte si vstupenku zdarma

Vyplňte formulář a zašleme vám vstupenku zdarma. Navíc si můžete domluvit termín individuální prohlídky vámi zvoleného modelu lodi.

Podobné články

Kontaktujte nás

Jsme tu, abychom plnili Vaše jachtařská přání.
Napište nám o nich.