Naplňujeme vaše jachtařské sny

Domů » Blog » Veletrhy a výstavy » Přijeďte na veletrh katamaranů do Francie

Přijeďte na veletrh katamaranů do Francie

Do zahájení veletrhu zbývá:

Dní
Hodin
Minut
Sekund
Nejlepší přehlídku katamaranů uvidíte ve Francii v La Grande Motte na výstavě Multihull Boat Show. Buďte 12.-16.4.2023 našimi hosty na výstavě katamaranů.

Na co se můžete letos těšit?

Největší výstava katamaranů se koná pravidelně v dubnu v marině La Grande Motte nedaleko Montpelier ve Francii na pobřeží Středozemního moře.  Přijeďte se podívat na vlastní oči! Lepší výběr katamaranů jinde na světě neuvidíte. 

Letošní ročník Multihull Boat Show se koná 12. – 16.4.2023

Multihull Boat Show v La Grande Motte ve Francii je pravidelně místem světových premiér nových modelů katamaranů. Které novinky představí světoví výrobci letos? 

Tipy na cestu: Nejbližší letiště  je v Montpellier vzdálené asi 15min taxíkem (15km), nebo pokud přiletíte na frekventovanější letiště Marseille (asi 130km), můžete si půjčit auto a cestou do La Grande Motte si prohlédnout jarní Provence.  S přípravou cesty i návštěvou veletrhu, kterým Vás rádi provedeme, se na nás neváhejte obrátit. V okolí La Grande Motte vede i Canal du Midi, kde se půjčují říční lodě, tak můžete spojit návštěvu veletrhu s plavbou v jarní Provence. 

Zaregistrujte se a získejte vstupenky na veletrh zdarma

KDY?

Od:

12.4.2023

Do:

16.4.2023

KDE?

Zajistěte si vstupenku zdarma

Vyplňte formulář a zašleme vám vstupenku zdarma. Navíc si můžete domluvit termín individuální prohlídky vámi zvoleného modelu lodi.

Podobné články

Kontaktujte nás

Jsme tu, abychom plnili Vaše jachtařská přání.
Napište nám o nich.