Naplňujeme vaše jachtařské sny

Domů » Prodej jachet » Prodej jachet – superjachty Sanlorenzo

Prodej jachet – superjachty Sanlorenzo

motorové superjachty sanlorenzo na míru

Společnost Sanlorenzo už víc než 60 let vyrábí motorové superjachty na míru svých zákazníků. Filozofií firmy je naslouchat potřebám a požadavkům klientů a svoje superjachty plně přizpůsobit individualitě majitele. Proto platí, že nenajdete dvě stejné superjachty Sanlorenzo. Může to být stejný model, ale vždy je natolik přizpůsoben svému majiteli, že nebude stejný jako tentýž model jiného majitele. Podle Superyachtimes Sanlorenzo vede žebříček výrobců superjachet delších než 30metrů

Kromě superjachet navrhovaných a stavěných zcela na přání klientů můžete vybírat z těchto modelových řad:

Sanlorenzo SL78
Čisté jednoduché linie a maxímální rychlost 30kts
Sanlorenzo SL86
Ořechové dřevo v interiéru, maximální rychlost 32uzlů a flybridge 41m2
Sanlorenzo SL90A
Novinka roku 2021 s asymetrickou koncepcí, víceúrovňovou majitelskou kajutou na přídi s přímým přístupem na privátní příď i střešní terasu.
Sanlorenzo SL96A
Asymetrický interiér, sklopné bočnice pro nerušený výhled, soukromý prostor majitele na přídi a rychlost až 28kn
Sanlorenzo SL106A
10m2 obytné plochy navíc díky asymetrické koncepci. Komfort a interiéry propojené s okolím díky posuvné boční stěně. Maximálka 28kn.
Sanlorenzo SL120A
Až 27kn dosáhne tato nová vlajková loď se vzdušným interiérem salónu s balkóny a 3-strannou soukromou pláží na zádi.
Sanlorenzo SD90
Nová generace motorové jachty pro rychlou výtlačnou plavbu představí variabilní řešení přídě s posuvnými palubami.
Sanlorenzo SD96
Nadčasová klasická 3-palubová jachta s high tech výbavou
Sanlorenzo SD118
Novinka roku 2021 s asymetrickými prvky, mimořádnou kajutou majitele s výstupem přímo na příď a vyklápěcím beach clubem na zádi.
Sanlorenzo SD126
Majitelská kajuta na přídi a prostor pro všechny hosty a každou příležitost - venkovní relaxaci i společenský život.
Sanlorenzo SX76
Revoluční koncepce s kormidelnou na flybridge a rozměrnou zadní palubou
Sanlorenzo SX88
Ještě více prostoru než u SX78
Sanlorenzo SX112
Výklopné boky a privátní BeachClub v crossoveru SX
Sanlorenzo 44 Alloy
Velmi rychlá hliníková superjachta s majitelským apartmá typu loft
Sanlorenzo 52 STEEL
Soukromá pláž na vyklápěcím boku a v garáži pro člun s proskleným bazénem na stropě
Sanlorenzo 57 STEEL
Soukromá pláž na vyklápěcím boku a v garáži pro člun s proskleným bazénem na stropě jako u modelu 52, ale ještě více prostoru
Sanlorenzo 62 STEEL
Elegantní a nadčasový design a velkorysá obytná plocha.
Sanlorenzo 68/70 STEEL
Dosud největší superjachta Sanlorenzo
EXPLORER 500
Nová generace superjachet pro soukromé expedice
Previous slide
Next slide

Sanlorenzo při návrhu jachet spolupracuje se špičkovými designery a umělci a při návrhu interiérů často spolupracuje s dvorními designéry majitelů, kteří znají jejich vkus a styl. Vnitřní prostor jachty tak může být přizpůsoben budoucímu majiteli co se týče počtu kajut, jejich členění a účelu. Pro někoho je důležité mít k dispozici pracovnu a místnost pro videokonference, pro jiného to může být vlastní fitness.  Všem těmto požadavkům Sanlorenzo pečlivě naslouchá a přizpůsobí jachtu individuálnímu životnímu stylu každého majitele. 

Jak řekl Leonardo da Vinci: „Detaily vytvářejí preciznost, ale preciznost není detail“. Proto Sanlorenzo zaměstnává nejlepší specialisty v jednotlivých profesích nutných pro precizní výsledek při stavbě superjachty. Stejně tak je tomu i v prodeji, servisu a následné péči o superjachty Sanlorenzo. Proto přijal jednatel ALTUMARE s potěšením nabídku zapojit se do týmu Sanlorenzo Adria a starat se o zákazníky z České a Slovenské republiky. 

Novou superjachtu Sanlorenzo vlastně nestačí jen koupit,  je to příležitost pro každého budoucího majitele podílet se na tvorbě individuální jachty tím, že bude vybírat materiály a definovat styl své jachty.

Modelová řada SL (24-37m)

Superjachta Sanlorenzo SL106ADo modelové řady SL patří u Sanlorenzo rychlé motorové jachty s laminátovými trupy navrženými pro plavbu ve skluzu, přitom velice elegantní a s vyváženými vlastnostmi, jsou to modely Sanlorenzo SL78, SL86 a asymetrické modely SL90A(novinka roku 2021), SL96A (představená na Boot Düsseldorf 2020) , SL106A a SL120A. S asymetrií v designu motorových jachet přišlo právě Sanlorenzo a znamená, že na jedné straně paluby chybí ochoz a asymetrické modely tím získávají na prostornosti a vzdušnosti. Sklápěcí bočnice navíc dokonale propojí salon s okolním prostředím v celé výšce prosklené boční stěny. 

Modelová řada SD (28-38m)

Superjachta Sanlorenzo SD118Inspirace transatlantickými jachtami 30-tých let a schopnost autonomní plavby na tak dlouhé vzdálenosti, že nenajdete kout světa, kam byste se s modelovou řadou Sanlorenzo SD nemohli vydat. Vyvážené plavební vlastnosti laminátových trupů podtrhuje schopnost rychlé plavby na hranici skluzu. Do modelové řady Sanlorenzo SD patří: SD90, SD96, SD118(novinka 2021) a SD126 

Modelová řada SX - úplně nový koncept motorové jachty (23-33m)

Superjachta Sanlorenzo SX 88Při pohledu na siluetu jachet Sanlorenzo SX je jasné, že se jedná o revoluční koncept s obytnou nástavbou v přední části jachty a rozlehlou plochu terasy na zádi. Ta může sloužit jako obrovská soukromá pláž a za plavby se na ní vejde tolik člunů, vodních skútrů a dalších zařízení jako na žádnou jinou motorovou jachtu. Do modelové řady Sanlorenzo SX s laminátovými trupy patří: SX76 (byl k vidění na Boot Düsseldorf 2020), SX 88 a od roku 2020 i největší model ověnčený oceněními za nejlepší design SX112 s tělocvičnou s vyklápěcími boky na zádi. 

Modelová řada superjachet sanlorenzo

Alloy 44

Superjachta Sanlorenzo 44 AlloyPři vývoji 44-metrového modelu Alloy 44 bylo záměrem navázat na velmi úspěšnou řadu SL a posunout parametry a zážitek z plavby na novou úroveň. A to se podařilo, protože Alloy 44 přinesl do této kategorie superjachet nové trendy: záď hliníkového trupu se otevírá těsně nad vodou do tří stran, tím vzniká bezkonkurenční otevřená klidová zóna  a majitelské apartmá v podobě loftu propojujícího vnitřní a venkovní prostory na přídi nemají konkurenci. A k tomu maximální rychlost na hranici skluzu.

Steel (52-70m)

Superjachta Sanlorenzo 62 STEELSuperjachty s ocelovými trupy jsou unikátním spojením nejmodernějších technologií a unikátních nápadů s klasickými nadčasovými tvary velkých motorových superjachet. Jejich odolnost a dostatečná rychlost pro velmi dlouhé plavby je předurčuje spolu s obrovskou autonomií k plavbám do kterýchkoli částí světa. Inovativní prvky jako vyklápěcí soukromá pláž na zádi, pohodlná garáž do které vpluje člun apod. jen podtrhují jedinečnost těchto superjachet. Sanlorenzo Steel je neprodávanější řadou superjachet. Přehled modelů řady Steel: 52Steel, 57Steel, 62Steel, 68/70Steel

Explorer (47m)

Superjachta Sanlorenzo Explorer 500Explorer 500 představil úplně novou koncepci soukromých superjachet. Je určena všem, kteří chtějí objevovat i ta nejvzdálenější zákoutí světových oceánů s vysokým komfortem na palubě superjachty, která se přizpůsobí široké škále požadavků: luxusní nástavba poskytuje jedinečný komfort majiteli, hostům i posádce a na obrovské zadní platformě může být uskladněna miniponorka, čluny a další vybavení, nebo na ni může přistávat vrtulník. A když je toto veškeré vybavení v akci, nabízí zadní plošina nepřekonatelnou soukromou pláž. V názvu modelu Explorer 500 je zakódována informace, že tato superjachta patří do kategorie do 500GT. 

A na jaké novinky se můžeme u superjachet Sanlorenzo těšit?

Hybridní pohony montuje Sanlorenzo od roku 2016, aktuálně pro 44Alloy, 500Exp, 62Steel a brzy přibudou 50Alloy a 1000Exp. 
S modelovou řadou SP, která už v loděnici vzniká vstoupí Sanlorenzo na trh nejrychlejších superjachatet: SP110 bude mít maximální rychlost přes 40uzlů, ale při ekonomické rychlosti 10uzlů spotřebu jen asi 50l na hodinu… A k tomu solární panely 6,5kW…Salon typu loftu a obrovskou zadní palubu podobnou modelům SX.  Takové parametry žádná jachta dosud nemá!

V kategorii jachet typu „explorer“ představilo Sanlorenzo novinku „X-space“. 

Pokud Vás superjachty zajímají, neváhejte si s námi sjednat schůzku, budeme se Vám spolu se specialisty Sanlorenzo Adria a zaměstnanci výroby plně věnovat, abychom porozuměli Vašim představám a navrhli na jejich základě Vaši budoucí superjachtu. 

Kontaktujte nás

Jsme tu, abychom plnili Vaše jachtařská přání.
Napište nám o nich.